Napad na Doomrock (trzecia edycja)

Absurdalna i niedorzeczna gra kooperacyjna
9 opinii
 • 1 - 4 osoby
 • od 10 lat
 • ok. 120 minut
 • wydanie polskie
Przeprowadź grupę ułomnych bohaterów przez niedorzeczną przygodę w tej kooperacyjnej grze wagi średniej. Czekają Cię fabularne wybory, szalone umiejętności, taktyczne starcia i żarty suche jak Sahara.Napad na Doomrock to trzecia, udoskonalona edycja cenionej gry kooperacyjnej, teraz z dodatkową zawartością i rodzimymi akcentami przygotowanymi specjalnie dla rodaków.Cechy gry:Różnorodność rozgrywek - każda rozgrywka generowana jest z losowych kart, a sama gra nastawiona jest na regrywalność. Talie bohaterów, cech, zdarzeń, gratów, epików, umiejętności, lokacji, walk nie zawierają prawie żadnych duplikatów, a ponad 300 kart w grze gwarantuje ogromną ilość kombinacji. Każda rozgrywka potoczy się inaczej.System walki - proste zasady, wiele możliwości taktycznych. Nagradza dobre decyzje, a surowo karze za te drugie.System poziomowania - nie jesteś ograniczony w którym kierunku rozwijasz swoją postać, a budowanie ciekawych kombinacji zdolności pomiędzy członkami drużyny jest satysfakcjonujące.Prawdziwa kooperacja - nie ma miejsca na samolubność w tej grze. Kontrolujesz własną postać podczas walki, ale wspólne planowanie działań jest kluczowe.Humor - proporcjonalna kombinacja srogości i szydery trzyma klimat w ryzach.
Autor:
Tom Stasiak
Ilustracje:
Tomasz Florkiewicz, Przemysław Geremek, Michał Grochalak, Adam Kabalak, Bartosz Pławecki, Marcin Rubinkowski, Tom Stasiak
Wydawca:
BD Games
219,95
131,90
-40%
(najniższa cena w ciągu 30 dni przed promocją: 219,95 zł)

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Przesyłka kurierska DHL) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Przeprowadź grupę ułomnych bohaterów przez niedorzeczną przygodę w tej kooperacyjnej grze wagi średniej. Czekają Cię fabularne wybory, szalone umiejętności, taktyczne starcia i żarty suche jak Sahara.

Napad na Doomrock to trzecia, udoskonalona edycja cenionej gry kooperacyjnej, teraz z dodatkową zawartością i rodzimymi akcentami przygotowanymi specjalnie dla rodaków.

Cechy gry:

 • Różnorodność rozgrywek - każda rozgrywka generowana jest z losowych kart, a sama gra nastawiona jest na regrywalność. Talie bohaterów, cech, zdarzeń, gratów, epików, umiejętności, lokacji, walk nie zawierają prawie żadnych duplikatów, a ponad 300 kart w grze gwarantuje ogromną ilość kombinacji. Każda rozgrywka potoczy się inaczej.
 • System walki - proste zasady, wiele możliwości taktycznych. Nagradza dobre decyzje, a surowo karze za te drugie.
 • System poziomowania - nie jesteś ograniczony w którym kierunku rozwijasz swoją postać, a budowanie ciekawych kombinacji zdolności pomiędzy członkami drużyny jest satysfakcjonujące.
 • Prawdziwa kooperacja - nie ma miejsca na samolubność w tej grze. Kontrolujesz własną postać podczas walki, ale wspólne planowanie działań jest kluczowe.
 • Humor - proporcjonalna kombinacja srogości i szydery trzyma klimat w ryzach.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 306 kart
 • 159 żetonów
 • 12 arkuszy 170x260 mm folia matowa soft-touch
 • 25 kostek K6
 • instrukcja


Recenzje

5.00
na podstawie 9 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Napad na Doomrock (trzecia edycja)Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Klienci, którzy kupili Napad na Doomrock (trzecia edycja), kupili również: