Neuroshima HEX: Dancer (edycja 2.5)

Drugi zestaw armijny do Neuroshimy HEX!
32 opinie
  • 2 - 4 osoby
  • od 10 lat
  • 45 - 90 minut
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Neuroshima HEX (edycja 2.5).
Neuroshima HEX (edycja 2.5)
Po ataku maszyn na laboratoria Posterunku na wolność wydostaje się efekt eksperymentów prowadzonych w ramach projektu „Dancer”, czyli stworzenia cybernetycznego superżołnierza. Na wpół oszalałe, pozbawione jakiejkolwiek kontroli obiekty próbują wywalczyć sobie prawo do życia na postapokaliptycznych pustkowiach. The Dancer to zupełnie nowe wyzwanie dla dowódców w Neuroshimie Hex.Dancer to drugi z serii army packów do Neuroshimy Hex. Tym razem mamy przyjemność opublikować armię fanowską, armię stworzoną przez jednego z najzagorzalszych fanów Neuroshimy, szwedzkiego gracza Rustan Håkanssona.Dancer był pierwotnie opublikowany jako plik PDF na łamach serwisu BoardGameGeek.com gdzie cieszył się olbrzymim uznaniem fanów gry. Po długich miesiącach testów i balansowania tej niezwykłej armii mamy przyjemność opublikować ją jako oficjalna armia do Neuroshimy Hex.Dancer to armia niezwykła – armia z trzema sztabami, armia bez jednostek, armia z samymi żetonami akcji (Bitwy, Ruch, Odepchnięcie itp). Armia pokazująca możliwości NS HEX, odmieniająca rozgrywkę i sprawiająca kupę zabawy.
Autor:
Rustan Håkansson
Wydawca:
Portal Games
2999
1995
-33%

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Po ataku maszyn na laboratoria Posterunku na wolność wydostaje się efekt eksperymentów prowadzonych w ramach projektu „Dancer”, czyli stworzenia cybernetycznego superżołnierza. Na wpół oszalałe, pozbawione jakiejkolwiek kontroli obiekty próbują wywalczyć sobie prawo do życia na postapokaliptycznych pustkowiach. The Dancer to zupełnie nowe wyzwanie dla dowódców w Neuroshimie Hex.
Dancer to drugi z serii army packów do Neuroshimy Hex. Tym razem mamy przyjemność opublikować armię fanowską, armię stworzoną przez jednego z najzagorzalszych fanów Neuroshimy, szwedzkiego gracza Rustan Håkanssona.
Dancer był pierwotnie opublikowany jako plik PDF na łamach serwisu BoardGameGeek.com gdzie cieszył się olbrzymim uznaniem fanów gry. Po długich miesiącach testów i balansowania tej niezwykłej armii mamy przyjemność opublikować ją jako oficjalna armia do Neuroshimy Hex.
Dancer to armia niezwykła – armia z trzema sztabami, armia bez jednostek, armia z samymi żetonami akcji (Bitwy, Ruch, Odepchnięcie itp). Armia pokazująca możliwości NS HEX, odmieniająca rozgrywkę i sprawiająca kupę zabawy.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.12
Uwaga! Dodatki z edycji 2.5 są kompatybilne z wersją 3.0. Różnią się one jedynie oprawą graficzną.

4.38
na podstawie 32 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Neuroshima HEX: Dancer (edycja 2.5)Najbardziej przydatne recenzje

Kryhu

Liczba recenzji: 44

Jak dla mnie ideał :)

Chyba najbardziej pokręcona armia do hexa i tym samym jedna z moich ulubionych. Wywraca mechanikę do góry nogami, ale nie niszczy radości z gry zarówno dla gracza jak i dla przeciwnika.
Zadziwia koncepcja armii opartej na samych żetonach natychmiastowych, ale otwiera to przed graczem masę możliwości. Różnorodność obiektów Dancera oraz zasada tańca sprawia, że nawet doświadczony hexowiec przysiądzie na chwilę i pogłówkuje przed następnym ruchem.
Kolejną ciekawą zasadą są warunki zwycięstwa tej armii. Gdy chociaż jeden obiekt padnie, Dancer przegrywa grę. Ale jeśli dożyje do końca, zazwyczaj miewa więcej łącznej żywotności niż sztab przeciwnika.
Armia otwiera na prawdę sporo możliwości i proponuje co najmniej kilka strategii. Dodatek dobrze pokazał, jaki jest potencjał Neuroshimy. Polecam.


Enikon

Liczba recenzji: 101

Dodatek wymaga zupełnie innej taktyki niż inne wyprodukowane dodatki czyli świetne wyzwanie dla każdego fana Neuroshimy


Yoyomo

Liczba recenzji: 59

Najdziwniejszy i chyba najbardziej niepokojący (w pozytywnym tego słowa znaczeniu -o ile takie istnieje) dodatek. Mamy do dyspozycji tylko 3 jednostki, które jednocześnie stanowią naszą bazę. Ponadto do dyspozycji mamy multum żetonów natychmiastowych.
Przyznam, że jest to dosyć ciężka do gry nacja, lecz jednocześnie wyjątkowo złośliwa.
5/5

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie