Niewiarygodne historie

50 niesamowitych, pełnych tajemnic łamigłówek.
Podziel się swoją opinią
  • 2 - bez ograniczeń
  • od 8 lat
  • 2 - 20 minut
  • wydanie polskie
Niewiarygodne historie wprawią was w zdumienie. Nieważne, czy to mnisi na diecie, ratujące życie fale, zaklinowane czarne niedźwiedzie, wyschnięte wodospady, latające dzieci, króliki polujące na ludzi, małpy znające języki obce, zwierzęta z alergią na ludzi czy papużki faliste z własnym telefonem: w tych opowieściach dzieją się rzeczy niewiarygodne ale prawdziwe, których sekrety można odkryć tylko poprzez umiejętne zadawanie pytań, zgadywanie i kombinowanie. Niewiarygodne historie można rozwiązywać z dowolną liczbą graczy. Celem gry jest odgadnięcie przebiegu wydarzeń na podstawie krótkiego tekstu zagadki - czyli tego, jak doszło do sytuacji opisanej na odwrocie karty. Liczba gwiazdek w prawym dolnym rogu każdej karty, wskazuje poziom trudności. Czas potrzebny na rozwiązanie zagadki to około 2-20 min. na jedną historię.
Autor:
Corinna Harder
Ilustracje:
Helmut Kollars
Wydawca:
G3
44,95

Dostępnych 6 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Niewiarygodne historie wprawią was w zdumienie. Nieważne, czy to mnisi na diecie, ratujące życie fale, zaklinowane czarne niedźwiedzie, wyschnięte wodospady, latające dzieci, króliki polujące na ludzi, małpy znające języki obce, zwierzęta z alergią na ludzi czy papużki faliste z własnym telefonem: w tych opowieściach dzieją się rzeczy niewiarygodne ale prawdziwe, których sekrety można odkryć tylko poprzez umiejętne zadawanie pytań, zgadywanie i kombinowanie.

Niewiarygodne historie można rozwiązywać z dowolną liczbą graczy. Celem gry jest odgadnięcie przebiegu wydarzeń na podstawie krótkiego tekstu zagadki - czyli tego, jak doszło do sytuacji opisanej na odwrocie karty. Liczba gwiazdek w prawym dolnym rogu każdej karty, wskazuje poziom trudności. Czas potrzebny na rozwiązanie zagadki to około 2-20 min. na jedną historię.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 50 kart
  • instrukcja


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Niewiarygodne historie

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie