Odyssey: Wrath of Poseidon

Zwycięży gniew Posejdona czy wytrwałość ludzi?
Podziel się swoją opinią
 • 2 - 5 osób
 • od 13 lat
 • ok. 30 minut
 • wydanie angielskie
Wojna się skończyła, a Twoje okręty próbują dotrzeć do domu po długiej nieobecności. By tego dokonać, musisz prosić o przebaczenie gniewnego boga mórz, Posejdona. Musisz dotrzeć do Świętych Wysp, złożyć ofiarę i wznieść modły ku czci bogom...ale porywczy Posejdon użyje całej swej mocy by Cię powstrzymać!Jako dowódca greckich statków starasz się utrzymać kurs mimo nawałnic i sztormów jakimi zarzucać Cię będzie Posejdon. Gracz wcielający się w Posejdona musi zrobić wszystko by powstrzymać greckie statki przed dotarciem na Święte Wyspy, bez względu na koszt!W grze używa się dwóch, zakrytych przed sobą plansz. Gracz po stronie Posejdona używa tajnych kafelków przesuwając jeden lub wszystkie statki na swej planszy, która pokazuje aktualną pozycję floty. Daje informacje dowódcom statków co widzą, a gracze za pomocą dedukcji muszą odgadnąć swą pozycję, śledząc kurs swych okrętów. W pudełku znajdziecie parę wariantów gry, które zmniejszają lub zwiększają poziom trudności w zależności od chęci graczy na dany typ rozgrywki. Dodajcie potwory, latarnie i odmęty by przeżyć prawdziwie epicką przygodę!
Autor:
Leo Colovini
Wydawca:
Ares Games
19995
7995
-60%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Wojna się skończyła, a Twoje okręty próbują dotrzeć do domu po długiej nieobecności. By tego dokonać, musisz prosić o przebaczenie gniewnego boga mórz, Posejdona. Musisz dotrzeć do Świętych Wysp, złożyć ofiarę i wznieść modły ku czci bogom...ale porywczy Posejdon użyje całej swej mocy by Cię powstrzymać!

Jako dowódca greckich statków starasz się utrzymać kurs mimo nawałnic i sztormów jakimi zarzucać Cię będzie Posejdon. Gracz wcielający się w Posejdona musi zrobić wszystko by powstrzymać greckie statki przed dotarciem na Święte Wyspy, bez względu na koszt!

W grze używa się dwóch, zakrytych przed sobą plansz. Gracz po stronie Posejdona używa tajnych kafelków przesuwając jeden lub wszystkie statki na swej planszy, która pokazuje aktualną pozycję floty. Daje informacje dowódcom statków co widzą, a gracze za pomocą dedukcji muszą odgadnąć swą pozycję, śledząc kurs swych okrętów. W pudełku znajdziecie parę wariantów gry, które zmniejszają lub zwiększają poziom trudności w zależności od chęci graczy na dany typ rozgrywki. Dodajcie potwory, latarnie i odmęty by przeżyć prawdziwie epicką przygodę!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 11 kafelków burzy
 • 12 specjalnych kafelków
 • 16 żetonów przypomnienia
 • 2 kafelki róży wiatrów
 • 8 plastikowych statków
 • 4 dwustronne plansze
 • Instrukcja
Waga:
2 kg


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie