Once Upon a Time: Animal Tales

Każdy zwierzak kryje w sobie opowieść
Podziel się swoją opinią
  • 2 - 6 osób
  • od 8 lat
  • 20 - 40 minut
  • wydanie angielskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Once Upon a Time 3rd Edition.
Once Upon a Time 3rd Edition
W bajkach sowy zawsze stoją na straży wielkiej wiedzy, wilki knują pod osłoną nocy pod kogo podszyć się następnego dnia, a myszy okazują się być bohaterskimi rycerzami!W tym dodatku do Once Upon a Time będziecie mogli snuć alegoryczne historie wyjęte wprost z bajek o zwierzętach!Podczas rozgrywki w Once Upon a Time gracze, przy pomocy kart ilustrujących baśniowe motywy, wspólnie opowiadają wymyśloną przez siebie historię.Każdy z graczy wciela się w rolę narratora i kieruje opowieść w stronę swojego zakończenia. W każdej chwili inni gracze korzystając ze swoich kart mogą przerwać opowiadaną historię i pokierować ją w całkiem inną stronę.Zwycięzcą zostaje gracz, który wykorzysta wszystkie swoje karty a na koniec zagra swoją kartę kończącą, która zakończy opowieść i ogłosi go zwycięzcą.Once Upon a Time to gra karciana rozwijająca wyobraźnię i zapewniająca doskonałą rozrywkę dla całej rodziny lub grupy przyjaciół. Jest też doskonałą okazją do nauki języka angielskiego.
Autor:
Richard Lambert, Andrew Rilstone, James Wallis
Wydawca:
Atlas Games
5995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu miesiąca


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

W bajkach sowy zawsze stoją na straży wielkiej wiedzy, wilki knują pod osłoną nocy pod kogo podszyć się następnego dnia, a myszy okazują się być bohaterskimi rycerzami!

W tym dodatku do Once Upon a Time będziecie mogli snuć alegoryczne historie wyjęte wprost z bajek o zwierzętach!

Podczas rozgrywki w Once Upon a Time gracze, przy pomocy kart ilustrujących baśniowe motywy, wspólnie opowiadają wymyśloną przez siebie historię.

Każdy z graczy wciela się w rolę narratora i kieruje opowieść w stronę swojego zakończenia. W każdej chwili inni gracze korzystając ze swoich kart mogą przerwać opowiadaną historię i pokierować ją w całkiem inną stronę.

Zwycięzcą zostaje gracz, który wykorzysta wszystkie swoje karty a na koniec zagra swoją kartę kończącą, która zakończy opowieść i ogłosi go zwycięzcą.

Once Upon a Time to gra karciana rozwijająca wyobraźnię i zapewniająca doskonałą rozrywkę dla całej rodziny lub grupy przyjaciół. Jest też doskonałą okazją do nauki języka angielskiego.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 38 story cards
  • 17 ending cards
Waga:
100 g


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Once Upon a Time: Animal Tales

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie