One Night Ultimate Werewolf: Daybreak

Samodzielny dodatek do One Night
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (2)
 • 3 - 7 osób
 • od 8 lat
 • ok. 10 minut
 • wydanie angielskie
Lubicie grać w Mafię ale wolicie klimat bardziej fantasy? Lubie Wilkołaki ale to tytuł, który wciąż nie pozbył się problemu "umarłeś w pierwszej rundzie - to teraz popatrz przez 20 minut jak gramy"? One Night Ultimate Werewolf jest czymś idealnym dla Ciebie i twojej paczki! Cała rozgrywka i jej zasady zostały przetestowane na to, aby dało się jedną partię rozegrać w 10 minut, a to wszystko dlatego, że rozgrywana jest tylko jedna noc. Najpierw wybieramy postaci biorące udział w grze, potem rozdajemy je graczom (a 3 dodatkowe kładziemy naśrodku stołu). W nocy prowadzący (albo aplikacja na androida) wyczytuje która postać co może zrobić podczas nocy, aby później nastał dzień. Podczas dnia, jak w przypadku pierwowzoru, będziemy głosować na to, kogo chcemy wyeliminować z wioski. I to ta jedna eliminacja decyduje o tym, kto wygrywa a kto podkula ogon. Szybsza rozgrywka pozwala na wielokrotną grę, która odkrywa przed graczami całkowicie nowe wyzwania i interakcje. Daybreak rozszerza podstawową edycję One Night Ultimate Werewolf o 11 nowych postaci oraz 6 artefaktów. Można także grać w Daybreak nie posiadając podstawowej wersji gry.
Autor:
Ted Alspach, Akihisa Okui
Wydawca:
Bezier Games
10995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Lubicie grać w Mafię ale wolicie klimat bardziej fantasy? Lubie Wilkołaki ale to tytuł, który wciąż nie pozbył się problemu "umarłeś w pierwszej rundzie - to teraz popatrz przez 20 minut jak gramy"?

One Night Ultimate Werewolf jest czymś idealnym dla Ciebie i twojej paczki!

Cała rozgrywka i jej zasady zostały przetestowane na to, aby dało się jedną partię rozegrać w 10 minut, a to wszystko dlatego, że rozgrywana jest tylko jedna noc. Najpierw wybieramy postaci biorące udział w grze, potem rozdajemy je graczom (a 3 dodatkowe kładziemy naśrodku stołu). W nocy prowadzący (albo aplikacja na androida) wyczytuje która postać co może zrobić podczas nocy, aby później nastał dzień. Podczas dnia, jak w przypadku pierwowzoru, będziemy głosować na to, kogo chcemy wyeliminować z wioski.

I to ta jedna eliminacja decyduje o tym, kto wygrywa a kto podkula ogon. Szybsza rozgrywka pozwala na wielokrotną grę, która odkrywa przed graczami całkowicie nowe wyzwania i interakcje.

Daybreak rozszerza podstawową edycję One Night Ultimate Werewolf o 11 nowych postaci oraz 6 artefaktów. Można także grać w Daybreak nie posiadając podstawowej wersji gry.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie