Pack of Heroes

Miasto Mocy potrzebuje drużyny superbohaterów!
Podziel się swoją opinią
  • 2 osoby
  • od 10 lat
  • ok. 20 minut
  • wydanie angielskie
Pack of Heroes przeniesie was do alternatywnego świata z czasów wczesnych komiksów o superbohaterach. Wybierając drużynę z 40 dostępnych postaci, możesz tworzyć niezwykłe kombinacje i kombosy. Każda z postaci dysponuje swoją supermocą, ale zawsze możesz dodać jakiś super-futurystyczny sprzęt by przeciwnikowi nie było zbyt łatwo.Sercem gry są karty bohaterów. Na jednej stronie znajdziecie wszystkie zasady i umiejętności postaci, a na rewersie ich historię i kilka zabawnych faktów o tej postaci.Przed grą wybrać możecie przygotowany zestaw herosów lub dobierać postacie na przemian (drafting). Zasady gry są bardzo proste, dokładacie bohatera na stół lub wykorzystując swoje karty mocy aktywujecie jedną z mocy bohatera!Zwycięska drużyna będzie wybrana jako obrońca Miasta Mocy!
Autor:
Phil Walker-Harding
Wydawca:
Adventureland Games
9995

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Pack of Heroes przeniesie was do alternatywnego świata z czasów wczesnych komiksów o superbohaterach. Wybierając drużynę z 40 dostępnych postaci, możesz tworzyć niezwykłe kombinacje i kombosy. Każda z postaci dysponuje swoją supermocą, ale zawsze możesz dodać jakiś super-futurystyczny sprzęt by przeciwnikowi nie było zbyt łatwo.

Sercem gry są karty bohaterów. Na jednej stronie znajdziecie wszystkie zasady i umiejętności postaci, a na rewersie ich historię i kilka zabawnych faktów o tej postaci.

Przed grą wybrać możecie przygotowany zestaw herosów lub dobierać postacie na przemian (drafting). Zasady gry są bardzo proste, dokładacie bohatera na stół lub wykorzystując swoje karty mocy aktywujecie jedną z mocy bohatera!

Zwycięska drużyna będzie wybrana jako obrońca Miasta Mocy!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 80 kart
  • 3 broszury
  • 29 znaczników
Waga:
200 g
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Pack of Heroes

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie