Pack of Heroes

Miasto Mocy potrzebuje drużyny superbohaterów!
Podziel się swoją opinią
  • 2 osoby
  • od 10 lat
  • ok. 20 minut
  • wydanie angielskie
Pack of Heroes przeniesie was do alternatywnego świata z czasów wczesnych komiksów o superbohaterach. Wybierając drużynę z 40 dostępnych postaci, możesz tworzyć niezwykłe kombinacje i kombosy. Każda z postaci dysponuje swoją supermocą, ale zawsze możesz dodać jakiś super-futurystyczny sprzęt by przeciwnikowi nie było zbyt łatwo.Sercem gry są karty bohaterów. Na jednej stronie znajdziecie wszystkie zasady i umiejętności postaci, a na rewersie ich historię i kilka zabawnych faktów o tej postaci.Przed grą wybrać możecie przygotowany zestaw herosów lub dobierać postacie na przemian (drafting). Zasady gry są bardzo proste, dokładacie bohatera na stół lub wykorzystując swoje karty mocy aktywujecie jedną z mocy bohatera!Zwycięska drużyna będzie wybrana jako obrońca Miasta Mocy!
Autor:
Phil Walker-Harding
Wydawca:
Adventureland Games
9995
4995
-50%

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Pack of Heroes przeniesie was do alternatywnego świata z czasów wczesnych komiksów o superbohaterach. Wybierając drużynę z 40 dostępnych postaci, możesz tworzyć niezwykłe kombinacje i kombosy. Każda z postaci dysponuje swoją supermocą, ale zawsze możesz dodać jakiś super-futurystyczny sprzęt by przeciwnikowi nie było zbyt łatwo.

Sercem gry są karty bohaterów. Na jednej stronie znajdziecie wszystkie zasady i umiejętności postaci, a na rewersie ich historię i kilka zabawnych faktów o tej postaci.

Przed grą wybrać możecie przygotowany zestaw herosów lub dobierać postacie na przemian (drafting). Zasady gry są bardzo proste, dokładacie bohatera na stół lub wykorzystując swoje karty mocy aktywujecie jedną z mocy bohatera!

Zwycięska drużyna będzie wybrana jako obrońca Miasta Mocy!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 80 kart
  • 3 broszury
  • 29 znaczników
Waga (kg):
0.2
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Pack of Heroes





Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie