Pakiet Eclipse: Drugi świt galaktyki

Użyj kodu STELLA10 i zgarnij dodatkową zniżkę!
Podziel się swoją opinią
  • 2 - 6 osób
  • od 14 lat
  • 60 - 200 minut
  • wydanie polskie
Eclipse: Drugi świt galaktykiCała galaktyka cieszyła się pokojem przez wiele lat - po bezlitosnej i bestialskiej, trwającej ponad 3 tysiące lat wojnie najważniejsze rasy zamieszkujące kosmos podjęły tytaniczny wysiłek, by zapobiec powtórzeniu tego zaciekłego konfliktu.Niestety zgoda nie mogła trwać wiecznie, między siedmioma gatunkami stale narasta napięcie wzmagając zamęt w Radzie. Stare sojusze rozpadają się, tworzą się nowe układy polityczne zawierane w ścisłej tajemnicy. Konfrontacja wydaje się tylko kwestią czasu...Źródło: kampania crowdfundingowa na portalu kickstarter.comEclipse: Drugi świt galaktyki stawia Was na czele międzygwiezdnych cywilizacji, walczących o dominację nad rywalami. Do zwycięstwa prowadzi wiele ścieżek, zatem wybierzcie te, które najlepiej pasują do zalet i wad Waszych cywilizacji. Nie spuszczajcie przy tym z oka Waszych przeciwników!Eclipse: Drugi świt galaktyki - Mata do gryProdukt to dwustronna neoprenowa mata do gry Eclipse - Drugi świt galaktyki, pasująca zarówno do polskiej jak i angielskiej wersji.Jedna strona przedstawia obszar gry dla 2-9 graczy, a druga - specjalnie zaprojektowany obszar, aby zapewnić bardziej zrównoważoną rozgrywkę dla 5 graczy. Zawiera również wygodną torbę do przenoszenia maty.
Autor:
Touko Tahkokallio
Ilustracje:
Noah Adelman, Jere Kasanen, Jukka Rajaniemi, Sampo Sikiö
Wydawca:
Lautapelit.fi
87990
81995
-7%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w czwartek


Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Eclipse: Drugi świt galaktyki

Cała galaktyka cieszyła się pokojem przez wiele lat - po bezlitosnej i bestialskiej, trwającej ponad 3 tysiące lat wojnie najważniejsze rasy zamieszkujące kosmos podjęły tytaniczny wysiłek, by zapobiec powtórzeniu tego zaciekłego konfliktu.

Niestety zgoda nie mogła trwać wiecznie, między siedmioma gatunkami stale narasta napięcie wzmagając zamęt w Radzie. Stare sojusze rozpadają się, tworzą się nowe układy polityczne zawierane w ścisłej tajemnicy. Konfrontacja wydaje się tylko kwestią czasu...

Źródło: kampania crowdfundingowa na portalu kickstarter.com

Eclipse: Drugi świt galaktyki stawia Was na czele międzygwiezdnych cywilizacji, walczących o dominację nad rywalami. Do zwycięstwa prowadzi wiele ścieżek, zatem wybierzcie te, które najlepiej pasują do zalet i wad Waszych cywilizacji. Nie spuszczajcie przy tym z oka Waszych przeciwników!

Eclipse: Drugi świt galaktyki - Mata do gry

Produkt to dwustronna neoprenowa mata do gry Eclipse - Drugi świt galaktyki, pasująca zarówno do polskiej jak i angielskiej wersji.

Jedna strona przedstawia obszar gry dla 2-9 graczy, a druga - specjalnie zaprojektowany obszar, aby zapewnić bardziej zrównoważoną rozgrywkę dla 5 graczy. Zawiera również wygodną torbę do przenoszenia maty.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 1x gra Eclipse: Drugi świt galaktyki
  • 1x Eclipse: Drugi świt galaktyki - Mata do gry


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Pakiet Eclipse: Drugi świt galaktyki

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 0

Witam, Proszę o cenę wysyłki paczki do Szwecji. Chodzi o grę Pakiet Eclipse: Drugi świt galaktyki Na adres: Huggarvägen 5 137 40 Västerhaninge Pozdrawiam. Arkadiusz Rutkowski

~ Arkadiusz 30.05.2022 12:08

Arek napisz na sklep@rebel.pl - tędy raczej nie dostaniesz odpowiedzi :)

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Marek_J 31.05.2022 11:19

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie