Pakiet KeyForge: Starter Czas Wstąpienia + 2 talie Zew Archontów

Zestaw składający się z "niebieskiego startera i dwóch czerwonych talii"
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • 2 osoby
 • od 14 lat
 • 15 - 45 minut
 • wydanie polskie
Postanowiliśmy złożyć idealny zestaw dla graczy zaczynających przygodę z KeyForge!Pakiet startowy z dwoma taliami i żetonami ułatwiającymi rozgrywkę oraz dwie dodatkowe talie z doskonałej "czerwonej" serii pozwolą Wam posmakować geniuszu karcianki stworzonej przez ojca MTG.KeyForge to pierwsza na świecie unikalna gra karciana. Podczas rozgrywki dwóch graczy wciela się w Archontów rywalizujących o to, kto pierwszy odkryje skarby Tygla - niezwykłego świata stworzonego z elementów planet.KeyForge: Czas Wstąpienia - Pakiet startowyNastał "Czas Wstąpienia" a wraz z nim drugi zestaw talii KeyForge! Seria "Czas Wstąpienia" wprowadza do gry 204 nowe karty, zwiększając pulę unikalnych talii do odkrycia i ujarzmienia! Żadne dwie bitwy nigdy nie będą takie same!Pakiet startowy KeyForge to idealny sposób na rozpoczęcie swojej przygody ze światem Tygla. Znajdziemy w nim dwie unikalne, pełnoprawne talie Archontów, które pozwolą Tobie i Twojemu przeciwnikowi na poznanie zasad gry.KeyForge: Zew Archontów - Talia ArchontaCo wprowadza Talia Archonta? Oprócz Pakietu startowego mamy do dyspozycji unikalne talie Archontów, które oferują nam pełną rozgrywkę bez potrzeby kupowania dodatkowych boosterów, czy konstruowania własnego zbalansowanego zestawu. Każda zakupiona talia jest unikalna i kompletna. To oznacza, że grając za jej pomocą, będziemy musieli nauczyć się w pełni wykorzystywać jej potencjał.Każda z talii Archontów ma własną, wyjątkową nazwę i zawiera zestaw kart o unikalnym potencjale strategicznym. Każda jest również kolejną szansę na zwycięstwo!
17985
5995
-67%

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Postanowiliśmy złożyć idealny zestaw dla graczy zaczynających przygodę z KeyForge!

Pakiet startowy z dwoma taliami i żetonami ułatwiającymi rozgrywkę oraz dwie dodatkowe talie z doskonałej "czerwonej" serii pozwolą Wam posmakować geniuszu karcianki stworzonej przez ojca MTG.

KeyForge to pierwsza na świecie unikalna gra karciana. Podczas rozgrywki dwóch graczy wciela się w Archontów rywalizujących o to, kto pierwszy odkryje skarby Tygla - niezwykłego świata stworzonego z elementów planet.

KeyForge: Czas Wstąpienia - Pakiet startowy

Nastał "Czas Wstąpienia" a wraz z nim drugi zestaw talii KeyForge! Seria "Czas Wstąpienia" wprowadza do gry 204 nowe karty, zwiększając pulę unikalnych talii do odkrycia i ujarzmienia! Żadne dwie bitwy nigdy nie będą takie same!

Pakiet startowy KeyForge to idealny sposób na rozpoczęcie swojej przygody ze światem Tygla. Znajdziemy w nim dwie unikalne, pełnoprawne talie Archontów, które pozwolą Tobie i Twojemu przeciwnikowi na poznanie zasad gry.

KeyForge: Zew Archontów - Talia Archonta

Co wprowadza Talia Archonta? Oprócz Pakietu startowego mamy do dyspozycji unikalne talie Archontów, które oferują nam pełną rozgrywkę bez potrzeby kupowania dodatkowych boosterów, czy konstruowania własnego zbalansowanego zestawu. Każda zakupiona talia jest unikalna i kompletna. To oznacza, że grając za jej pomocą, będziemy musieli nauczyć się w pełni wykorzystywać jej potencjał.

Każda z talii Archontów ma własną, wyjątkową nazwę i zawiera zestaw kart o unikalnym potencjale strategicznym. Każda jest również kolejną szansę na zwycięstwo!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 1x KeyForge: Czas Wstąpienia - Pakiet startowy
 • 2x KeyForge: Zew Archontów - Talia Archonta

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Pakiet KeyForge: Starter Czas Wstąpienia + 2 talie Zew ArchontówPytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie