Pakiet marzyciela: Dixit Odyseja + Podróże + Harmonia + Koszulki

Wyraź swoje odczucia poprzez obrazy!
4 opinie
  • wydanie polskie
Dixit OdysejaWstrzymaj na chwilę oddech! Karty zostały odkryte. Ich wspólną cechą jest tajemnicze zdanie, lecz tylko jedna z kart jest do niego kluczem. Użyj swojego sprytu i intuicji, by nie dać się złapać w pułapkę zastawioną przez pozostałych graczy.Z Dixit Odyseja odkryjesz na nowo magiczny świat Dixit – najczęściej nagradzanej gry ostatnich lat. Daj ponieść się wyobraźni, odkrywając tajemnice nowych kart. Tylko uważaj, żeby nie wpaść w pułapki zastawiane przez innych graczy! Dzięki nowym wariantom, w grze może brać udział aż do 12 osób. Razem wyruszcie na poszukiwanie nowych, zaczarowanych światów.Dixit 3: PodróżeWybierz się w podróż w najdalsze zakątki wyobraźni wraz z nowym dodatkiem!Dixit 3 to zestaw 84 unikalnych kart, przestawiających niesamowite grafiki pełne subtelnych szczegółów i zapierających dech w piersiach widoków. Karty te można łączyć ze wszystkimi edycjami i dodatkami do gry Dixit.Dixit 8: HarmoniaOdkryj nowe pokłady skojarzeń, daj ponieść się wyobraźni i wyrusz w niezwykłą podróż w celu odzyskania harmonii. Przy pomocy nowych kart Wasze rozgrywki w Dixit będą jeszcze ciekawsze.Dixit 8 to 84 nowe, świetnie narysowane karty z motywem harmonii bądź walki o jej utrzymanie. Karty te można łączyć ze wszystkimi edycjami i dodatkami do gry Dixit.Koszulki na karty Rebel (80x120 mm) "Medusa", 300 sztukTrzy opakowania zawierające po 100 koszulek na karty o rozmiarze 80x120 mm, powiększonych o kilka milimetrów dla jeszcze lepszej ochrony i komfortu użytkowania.
37480
33794
-10%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w czwartek


Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Dixit Odyseja

Wstrzymaj na chwilę oddech! Karty zostały odkryte. Ich wspólną cechą jest tajemnicze zdanie, lecz tylko jedna z kart jest do niego kluczem. Użyj swojego sprytu i intuicji, by nie dać się złapać w pułapkę zastawioną przez pozostałych graczy.

Dixit Odyseja odkryjesz na nowo magiczny świat Dixit – najczęściej nagradzanej gry ostatnich lat. Daj ponieść się wyobraźni, odkrywając tajemnice nowych kart. Tylko uważaj, żeby nie wpaść w pułapki zastawiane przez innych graczy! Dzięki nowym wariantom, w grze może brać udział aż do 12 osób. Razem wyruszcie na poszukiwanie nowych, zaczarowanych światów.

Dixit 3: Podróże

Wybierz się w podróż w najdalsze zakątki wyobraźni wraz z nowym dodatkiem!

Dixit 3 to zestaw 84 unikalnych kart, przestawiających niesamowite grafiki pełne subtelnych szczegółów i zapierających dech w piersiach widoków. Karty te można łączyć ze wszystkimi edycjami i dodatkami do gry Dixit.

Dixit 8: Harmonia

Odkryj nowe pokłady skojarzeń, daj ponieść się wyobraźni i wyrusz w niezwykłą podróż w celu odzyskania harmonii. Przy pomocy nowych kart Wasze rozgrywki w Dixit będą jeszcze ciekawsze.

Dixit 8 to 84 nowe, świetnie narysowane karty z motywem harmonii bądź walki o jej utrzymanie. Karty te można łączyć ze wszystkimi edycjami i dodatkami do gry Dixit.

Koszulki na karty Rebel (80x120 mm) "Medusa", 300 sztuk

Trzy opakowania zawierające po 100 koszulek na karty o rozmiarze 80x120 mm, powiększonych o kilka milimetrów dla jeszcze lepszej ochrony i komfortu użytkowania.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 1 gra Dixit Odyseja
  • 1 dodatek Dixit 3: Podróże
  • 1 dodatek Dixit 8: Harmonia
  • 3 opakowania koszulek na karty Rebel (80x120 mm) "Medusa", 100 sztuk
Lubisz dostawać więcej za mniej? Zobacz pozostałe zestawy, które przygotowaliśmy:

A może pakiet?


Recenzje

5.00
na podstawie 4 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Pakiet marzyciela: Dixit Odyseja + Podróże + Harmonia + Koszulki

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie