Pathfinder Adventure Card Game: 7 Character Mats - Skull & Shackles Base Set

7 mat do gry
Podziel się swoją opinią
  • 1 - 7 osób
  • wydanie angielskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Pathfinder Adventure Card Game: Skull & Shackless Base Set.
Pathfinder Adventure Card Game: Skull & Shackless Base Set
Pathfinder, gra fabularna której przyczepiono etykietę "następcy Dungeons and Dragons 3". Do tej pory najlepszą kampanią wydaną do tego systemu jest Rise of the Runelords... i ta przygoda została przeniesiona do wypchanej po brzegi gry planszowej!Odpal kampanię w Pathfinder Adventure Card Game: Skull & Shackles Base Set i przenieś się do świata przepełnionego klasyczną fantastyką. Gra jest strategiczną kooperacją w której będziemy stawiać czoła przeciwnościom, takim jak pułapki, potwory i wredna potężna magia.Teraz, dzięki Pathfinder Mini-Mat 7-pack będziesz mógł dobrać matę do swojej ulubionej postaci. Ułatwia ona grę, porządkuje stół, chroni karty przed zniszczeniem i wygląda naprawdę ładnie.
Wydawca:
Ultra-Pro
8995

Dostępne 4 sztuki w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Pathfinder, gra fabularna której przyczepiono etykietę "następcy Dungeons and Dragons 3". Do tej pory najlepszą kampanią wydaną do tego systemu jest Rise of the Runelords... i ta przygoda została przeniesiona do wypchanej po brzegi gry planszowej!

Odpal kampanię w Pathfinder Adventure Card Game: Skull & Shackles Base Set i przenieś się do świata przepełnionego klasyczną fantastyką. Gra jest strategiczną kooperacją w której będziemy stawiać czoła przeciwnościom, takim jak pułapki, potwory i wredna potężna magia.

Teraz, dzięki Pathfinder Mini-Mat 7-pack będziesz mógł dobrać matę do swojej ulubionej postaci. Ułatwia ona grę, porządkuje stół, chroni karty przed zniszczeniem i wygląda naprawdę ładnie.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 7 mat
Waga:
410 g

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Pathfinder Adventure Card Game: 7 Character Mats - Skull & Shackles Base Set

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie