Pirackie Skarby

5 opinii
  • 2 - 5 osób
  • od 6 lat
  • ok. 15 minut
  • wydanie polskie
Pirackie Skarby w serii "dobra gra w dobrej cenie" to pewność, że będziesz się dobrze bawić!Gracze, korzystając z fragmentów mapy, starają się jak najszybciej odnaleźć pirackie skarby ukryte na wyspie. Wszyscy gracze szukają skarbów jednocześnie, co zapewnia wielkie emocje podczas gry!W serii DOBRA GRA W DOBREJ CENIE! znajdziesz gry rodzinne, do których z przyjemnością będziesz wracać. Przekonaj się, że gra w dobrej cenie może być ciekawa i pełna emocji.
Wydawca:
Egmont
2495

Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka we wtorek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Pirackie Skarby w serii "dobra gra w dobrej cenie" to pewność, że będziesz się dobrze bawić!

Gracze, korzystając z fragmentów mapy, starają się jak najszybciej odnaleźć pirackie skarby ukryte na wyspie. Wszyscy gracze szukają skarbów jednocześnie, co zapewnia wielkie emocje podczas gry!

W serii DOBRA GRA W DOBREJ CENIE! znajdziesz gry rodzinne, do których z przyjemnością będziesz wracać. Przekonaj się, że gra w dobrej cenie może być ciekawa i pełna emocji.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
200 g


Recenzje

4.00
na podstawie 5 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Pirackie SkarbyNajbardziej przydatne recenzje

Marta

Problem w grze może występować w momencie pojawienia się większej ilości graczy. Posadzenie dzieci wokół "planszy" sprawia, że część z nich nie widzi poprawnie wskazówek- są one ułożone do góry nogami lub bokiem, co skutkuje tym, iż dzieci błędnie je odczytują oraz mylą kierunek odczytywania mapy.


mirosik13

Czarująca gierka! Na kròtką rozgrzewkę nadaje się znakomicie. Poza tym zmieści się w kieszeni. Wygenerowaliśmy z siostrzeńcem nowe pokłady śmiechu, gdy udowadnialiśmy sobie nawzajem,kto tak naprawdę trafił do skarbu a kto - niestety- się pomylił...


Piotr

Liczba recenzji: 10

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Bardzo ładnie wykonana gra, przy której można się pobawić, ale na prawdę szybko dzieciaki zaczęły się nudzić. Jako rozrywka na szybkie, max. 10 minutowe gry raz na pewien czas - nie zła. A w kontekście ceny - to po prostu zasłużona 4.Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie