Pirates vs. Dinosaurs

Piraci kontra dinozaury
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • 2 - 6 osób
 • od 11 lat
 • ok. 90 minut
 • wydanie angielskie
Co za wspaniały zbieg okoliczności! Rzadko się zdarza, aby pojawić się w dobrym miejscu o właściwym czasie i jeszcze na tym mocno się wzbogacić. Wyruszyliście na piracką wyprawę w poszukiwaniu zaginionego skarbu, który znajduje się na przeklętej wyspie pełnej duchów, agresywnych tubylców i... dinozaurów! W grze Pirates vs. Dinosaurs stajecie przed wspaniałą okazją ograbienia wyspy ze swoich ukrytych skarbów. Ta wspaniała przygoda czeka na od 2 do 6 graczy i potrwa niecałe 90 minut. Składać się ona będzie z trzech bardzo ważnych etapów: Zbierz załogę i wyposaż ich w śmiercionośne bronie i potrzebne do przetrwania zasoby.  Eksploruj wyspę, korzystając z fragmentów mapy. Niestety poszukiwanie złota nigdy nie jest za proste, a to jest wyjątkowo niebezpieczne! W miejscu, gdzie rozpoczęliście wykopaliska możecie znaleźć niewyobrażalne skarby. Oczywiście dopiero wtedy, gdy uda wam się sprostwać niebezpieczeństwom - dinozaurom, klątwom, tubylcom...
Autor:
Richard Launius
Wydawca:
Jolly Roger Games
22995

store

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w czwartek


Dostawa (Przesyłka kurierska (UPS)) już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Co za wspaniały zbieg okoliczności! Rzadko się zdarza, aby pojawić się w dobrym miejscu o właściwym czasie i jeszcze na tym mocno się wzbogacić. Wyruszyliście na piracką wyprawę w poszukiwaniu zaginionego skarbu, który znajduje się na przeklętej wyspie pełnej duchów, agresywnych tubylców i... dinozaurów!

W grze Pirates vs. Dinosaurs stajecie przed wspaniałą okazją ograbienia wyspy ze swoich ukrytych skarbów. Ta wspaniała przygoda czeka na od 2 do 6 graczy i potrwa niecałe 90 minut. Składać się ona będzie z trzech bardzo ważnych etapów:

 1. Zbierz załogę i wyposaż ich w śmiercionośne bronie i potrzebne do przetrwania zasoby. 
 2. Eksploruj wyspę, korzystając z fragmentów mapy. Niestety poszukiwanie złota nigdy nie jest za proste, a to jest wyjątkowo niebezpieczne!
 3. W miejscu, gdzie rozpoczęliście wykopaliska możecie znaleźć niewyobrażalne skarby. Oczywiście dopiero wtedy, gdy uda wam się sprostwać niebezpieczeństwom - dinozaurom, klątwom, tubylcom...

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Pirates vs. DinosaursPytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie