Pirates vs. Dinosaurs

Piraci kontra dinozaury
Podziel się swoją opinią
  • 2 - 6 osób
  • od 11 lat
  • ok. 90 minut
  • wydanie angielskie
Co za wspaniały zbieg okoliczności! Rzadko się zdarza, aby pojawić się w dobrym miejscu o właściwym czasie i jeszcze na tym mocno się wzbogacić. Wyruszyliście na piracką wyprawę w poszukiwaniu zaginionego skarbu, który znajduje się na przeklętej wyspie pełnej duchów, agresywnych tubylców i... dinozaurów!W grze Pirates vs. Dinosaurs stajecie przed wspaniałą okazją ograbienia wyspy ze swoich ukrytych skarbów. Ta wspaniała przygoda czeka na od 2 do 6 graczy i potrwa niecałe 90 minut. Składać się ona będzie z trzech bardzo ważnych etapów:Zbierz załogę i wyposaż ich w śmiercionośne bronie i potrzebne do przetrwania zasoby. Eksploruj wyspę, korzystając z fragmentów mapy. Niestety poszukiwanie złota nigdy nie jest za proste, a to jest wyjątkowo niebezpieczne!W miejscu, gdzie rozpoczęliście wykopaliska możecie znaleźć niewyobrażalne skarby. Oczywiście dopiero wtedy, gdy uda wam się sprostwać niebezpieczeństwom - dinozaurom, klątwom, tubylcom...
Autor:
Richard Launius
Wydawca:
Jolly Roger Games
22995

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Co za wspaniały zbieg okoliczności! Rzadko się zdarza, aby pojawić się w dobrym miejscu o właściwym czasie i jeszcze na tym mocno się wzbogacić. Wyruszyliście na piracką wyprawę w poszukiwaniu zaginionego skarbu, który znajduje się na przeklętej wyspie pełnej duchów, agresywnych tubylców i... dinozaurów!

W grze Pirates vs. Dinosaurs stajecie przed wspaniałą okazją ograbienia wyspy ze swoich ukrytych skarbów. Ta wspaniała przygoda czeka na od 2 do 6 graczy i potrwa niecałe 90 minut. Składać się ona będzie z trzech bardzo ważnych etapów:

  1. Zbierz załogę i wyposaż ich w śmiercionośne bronie i potrzebne do przetrwania zasoby. 
  2. Eksploruj wyspę, korzystając z fragmentów mapy. Niestety poszukiwanie złota nigdy nie jest za proste, a to jest wyjątkowo niebezpieczne!
  3. W miejscu, gdzie rozpoczęliście wykopaliska możecie znaleźć niewyobrażalne skarby. Oczywiście dopiero wtedy, gdy uda wam się sprostwać niebezpieczeństwom - dinozaurom, klątwom, tubylcom...

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
2 kg


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Pirates vs. Dinosaurs

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie