Pola zieleni: Dożynki

Odwiedź dożynki, ciesz się ich atrakcjami i doświadczaj życia farmera w pełni
Podziel się swoją opinią
 • 1 - 5 osób
 • od 12 lat
 • ok. 45 minut
 • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Pola zieleni.
Pola zieleni
Przenieście się do drugiej połowy XX wieku. Załóżcie ogrodniczki, wciągnijcie kalosze i ruszajcie na pola! W grze Pola Zieleni poczujecie ciężar pracy farmera na własnej skórze. Będziecie rozwijać swe włości, orać pola, inwestować w zwierzęta hodowlane i w ten sposób skręcać prężnie działający silnik ekonomiczny, który dowiezie Was do zwycięstwa.Pola zieleni: Dożynki to rozszerzenie wprowadzające dodatkowe atrakcje, które pozwalają graczom rozgrywać grę na wiele nowych i ekscytujących sposobów! Zawiera również dodatkowe miejsca, cele, komponenty dla piątego gracza oraz zasady i materiały do gry solo.Odwiedź dożynki, ciesz się ich atrakcjami i doświadczaj życia farmera w pełni!AtrakcjeAtrakcje są przedstawione w postaci kwadratowych plansz, które są losowane na początku każdej gry i umieszczane na stole, obok graczy. Każda z nich przedstawia wydarzenie na targach, który może zainteresować graczy podczas gry.Gracze posiadają swoje własne znaczniki (drewniane traktory), które wykorzystują podczas udziału w danej atrakcji, ale każda z atrakcji wykorzystuje je w inny sposób. Niektóre oferują graczom mini-grę, w którą grają, rozwijając swoje farmy, inne oferują im więcej opcji podczas budowania lokalizacji, a niektóre dodają graczom nowe akcje.NagrodyCoroczne dożynki oferują wiele konkursów dla lokalnych rolników! Udowodnij swoim kolegom, kto uprawiaj najsmaczniejsze warzywa, kto hoduje najzdrowsze zwierzęta i kto posiada najlepsze budynki! Wygrywaj konkursy i zgarniaj nagrody i prestiż.Karty nagród są ujawniane na początku gry i określają cele dla wszystkich graczy takich. Możecie zatem wziąć udział w konkursach na „Największą ilość pól uprawnych” lub „Posiadanie największej ilości sprzętu”. Pod koniec gry gracz, który najlepiej spełni swój cel, zyska dodatkowe punkty! Z 8 Konkursami zawartymi w tym dodatku, każda gra będzie inna, a każda decyzja, którą podejmiesz, będzie miała o wiele większe znaczenie!Wariant soloDodatek Pola zieleni: Dożynki pozwala na grę w trybie solo! Teraz możesz doświadczyć wszystkiego, co gra ma do zaoferowania, nawet jeśli reszta Twojej grupy graczy jest niedostępna!Korzystając z odpowiedniej sekcji na każdej karcie nagrody, ustawiasz serię konkretnych celów gry, którą musisz spełnić, aby wygrać. Następnie dobierasz karty w określony sposób, unikalny dla gry solowej i budujesz swoją farmę jak zwykle. Po 4 rundach sprawdzasz, czy osiągnąłeś wyznaczone cele i czy udało ci się osiągnąć minimalny wynik punktów (w zależności od poziomu trudności).Piąty graczDodatek zawiera również wszystkie elementy do wprowadzenia piątego gracza do rozgrywki. Przez to gra będzie jeszcze bardziej emocjonująca w większym gronie twoich znajomych.
Autor:
Vangelis Bagiartakis
Ilustracje:
Grzegorz Bobrowski, Gong Studios, Naomi Robinson
Wydawca:
Czacha Games
9995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Przenieście się do drugiej połowy XX wieku. Załóżcie ogrodniczki, wciągnijcie kalosze i ruszajcie na pola! W grze Pola Zieleni poczujecie ciężar pracy farmera na własnej skórze. Będziecie rozwijać swe włości, orać pola, inwestować w zwierzęta hodowlane i w ten sposób skręcać prężnie działający silnik ekonomiczny, który dowiezie Was do zwycięstwa.

Pola zieleni: Dożynki to rozszerzenie wprowadzające dodatkowe atrakcje, które pozwalają graczom rozgrywać grę na wiele nowych i ekscytujących sposobów! Zawiera również dodatkowe miejsca, cele, komponenty dla piątego gracza oraz zasady i materiały do gry solo.

Odwiedź dożynki, ciesz się ich atrakcjami i doświadczaj życia farmera w pełni!

Atrakcje

Atrakcje są przedstawione w postaci kwadratowych plansz, które są losowane na początku każdej gry i umieszczane na stole, obok graczy. Każda z nich przedstawia wydarzenie na targach, który może zainteresować graczy podczas gry.

Gracze posiadają swoje własne znaczniki (drewniane traktory), które wykorzystują podczas udziału w danej atrakcji, ale każda z atrakcji wykorzystuje je w inny sposób. Niektóre oferują graczom mini-grę, w którą grają, rozwijając swoje farmy, inne oferują im więcej opcji podczas budowania lokalizacji, a niektóre dodają graczom nowe akcje.

Nagrody

Coroczne dożynki oferują wiele konkursów dla lokalnych rolników! Udowodnij swoim kolegom, kto uprawiaj najsmaczniejsze warzywa, kto hoduje najzdrowsze zwierzęta i kto posiada najlepsze budynki! Wygrywaj konkursy i zgarniaj nagrody i prestiż.

Karty nagród są ujawniane na początku gry i określają cele dla wszystkich graczy takich. Możecie zatem wziąć udział w konkursach na „Największą ilość pól uprawnych” lub „Posiadanie największej ilości sprzętu”. Pod koniec gry gracz, który najlepiej spełni swój cel, zyska dodatkowe punkty! Z 8 Konkursami zawartymi w tym dodatku, każda gra będzie inna, a każda decyzja, którą podejmiesz, będzie miała o wiele większe znaczenie!

Wariant solo

Dodatek Pola zieleni: Dożynki pozwala na grę w trybie solo! Teraz możesz doświadczyć wszystkiego, co gra ma do zaoferowania, nawet jeśli reszta Twojej grupy graczy jest niedostępna!

Korzystając z odpowiedniej sekcji na każdej karcie nagrody, ustawiasz serię konkretnych celów gry, którą musisz spełnić, aby wygrać. Następnie dobierasz karty w określony sposób, unikalny dla gry solowej i budujesz swoją farmę jak zwykle. Po 4 rundach sprawdzasz, czy osiągnąłeś wyznaczone cele i czy udało ci się osiągnąć minimalny wynik punktów (w zależności od poziomu trudności).

Piąty gracz

Dodatek zawiera również wszystkie elementy do wprowadzenia piątego gracza do rozgrywki. Przez to gra będzie jeszcze bardziej emocjonująca w większym gronie twoich znajomych.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 12 kart Pole
 • 12 kart Inwentarz
 • 12 kart Konstrukcja
 • 12 kart Budynek
 • 5 kart Główna Wieża Ciśnień
 • 5 kart Główny Silos
 • 12 kart Nagrody
 • 8 plansz Atrakcji
 • 15 drewnianych znaczników Traktorów
 • 4 żetony Sprzętu
 • Dodatkowe drewniane znaczkiki Żywności i Wody
 • Dodatkowe znaczniki Punktów Zwycięztwa i Monet
 • Nowy Notes Punktacji
 • Instrukcja
Waga:
486 g


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie