Power Grid: The Card Game

Karciane wydanie Wysokiego Napięcia!
Podziel się swoją opinią
  • 2 - 6 osób
  • od 12 lat
  • ok. 60 minut
  • wydanie angielskie
Gracze zostają prezesami potężnych konsorcjów energetycznych produkujących zasilanie. W trakcie rozgrywki będą licytować się o elektrownie i dostarczać im paliwo. Ich przychód zależy od ilości wyprodukowanej elektryczności w każdej rundzie. Na końcu gry ten z graczy, który wyprodukował najwięcej elektryczności zostaje zwycięzcą! Power Grid: The Card Game oferuje napięcie i pole do taktycznych zmagań na tak samo wysokim poziomie jak jej dwie planszowe poprzedniczki, jednak pozbawiona jest balastu map i zamyka się w niecałą godzinę!
Autor:
Friedemann Friese
Wydawca:
Rio Grande Games
75,00

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu miesiąca


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Gracze zostają prezesami potężnych konsorcjów energetycznych produkujących zasilanie. W trakcie rozgrywki będą licytować się o elektrownie i dostarczać im paliwo. Ich przychód zależy od ilości wyprodukowanej elektryczności w każdej rundzie. Na końcu gry ten z graczy, który wyprodukował najwięcej elektryczności zostaje zwycięzcą!

Power Grid: The Card Game oferuje napięcie i pole do taktycznych zmagań na tak samo wysokim poziomie jak jej dwie planszowe poprzedniczki, jednak pozbawiona jest balastu map i zamyka się w niecałą godzinę!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 118 kart
  • 1 żeton obniżki
  • zasady
Waga:
460 g
Kod producenta:
RIO536


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie