Psycho Dropsy: Sezon Pierwszy

Polska gra inspirowana Cards Against Humanity
5 opinii
  • 4 - 20 osób
  • od 18 lat
  • 15 - 45 minut
  • wydanie polskie
Gra imprezowa dla tych, którzy czują potrzebę powiedzenia czegoś zupełnie nieodpowiedniego. Zostałeś ostrzeżony. Gra jest bardzo prosta. Losujemy czarną kartę z pytaniem. Potem każdy wybiera białą kartę z odpowiedzią, która pasuje do pytania. Wygrywa najzabawniejsza i najlepiej przeczytana odpowiedź. PsychoDropsy są podobne do gry “Cards Against Humanity” i “Apples to Apples”, ale są po polsku, mają udoskonalone zasady gry i zupełnie nowe karty. Ta gra nie nadaje się dla osób bez poczucia humoru. U osób niepozbawionych dobrego smaku może spowodować gwałtowny kaszel, zaczerwienienie, trudności z oddychaniem i wyrzuty sumienia. Nie powinna być używana wraz z alkoholem lub innymi legalnymi środkami poniewierającymi. Spójrzmy prawdzie w oczy – nie powinna być również używana pod wpływem jakichkolwiek środków nielegalnych, nawet jeśli ich legalizacja jest tylko kwestią czasu. karty z każdego sezonu gry PsychoDropsy można połączyć w dowolnej kombinacji z innymi sezonami w serii. Gra imprezowa dla tych, którzy czują potrzebę powiedzenia czegoś zupełnie nieodpowiedniego. Zostałeś ostrzeżony. Gra jest bardzo prosta. Losujemy czarną kartę z pytaniem. Potem każdy wybiera białą kartę z odpowiedzią, która pasuje do pytania. Wygrywa najzabawniejsza i najlepiej przeczytana odpowiedź.  Mimo iż Psychodropsy dość swobodnie poruszają różne zakazane tematy i prowokują do niepoprawnych politycznie żartów, to są utrzymane w kulturalnym stylu i nie zawierają słów wulgarnych. No może jedno... PsychoDropsy: Sezon 1 zawiera dokładnie te same karty, co pierwsza, limitowana edycja.
Autor:
Grzegorz Nawara
Ilustracje:
(Uncredited)
Wydawca:
abcportal
99,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Gra imprezowa dla tych, którzy czują potrzebę powiedzenia czegoś zupełnie nieodpowiedniego.

Zostałeś ostrzeżony.


Gra jest bardzo prosta. Losujemy czarną kartę z pytaniem. Potem każdy wybiera białą kartę z odpowiedzią, która pasuje do pytania. Wygrywa najzabawniejsza i najlepiej przeczytana odpowiedź.

PsychoDropsy są podobne do gry “Cards Against Humanity” i “Apples to Apples”, ale są po polsku, mają udoskonalone zasady gry i zupełnie nowe karty.

Ta gra nie nadaje się dla osób bez poczucia humoru. U osób niepozbawionych dobrego smaku może spowodować gwałtowny kaszel, zaczerwienienie, trudności z oddychaniem i wyrzuty sumienia. Nie powinna być używana wraz z alkoholem lub innymi legalnymi środkami poniewierającymi. Spójrzmy prawdzie w oczy – nie powinna być również używana pod wpływem jakichkolwiek środków nielegalnych, nawet jeśli ich legalizacja jest tylko kwestią czasu.

karty z każdego sezonu gry PsychoDropsy można połączyć w dowolnej kombinacji z innymi sezonami w serii.

Gra imprezowa dla tych, którzy czują potrzebę powiedzenia czegoś zupełnie nieodpowiedniego. Zostałeś ostrzeżony. Gra jest bardzo prosta. Losujemy czarną kartę z pytaniem. Potem każdy wybiera białą kartę z odpowiedzią, która pasuje do pytania. Wygrywa najzabawniejsza i najlepiej przeczytana odpowiedź.

 Mimo iż Psychodropsy dość swobodnie poruszają różne zakazane tematy i prowokują do niepoprawnych politycznie żartów, to są utrzymane w kulturalnym stylu i nie zawierają słów wulgarnych. No może jedno...

PsychoDropsy: Sezon 1 zawiera dokładnie te same karty, co pierwsza, limitowana edycja.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga:
1,4 kg


Recenzje

4.20
na podstawie 5 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Psycho Dropsy: Sezon PierwszyNajbardziej przydatne recenzje

Maciej Skierka

Liczba recenzji: 22

No fajnie, ale tak z ciekawości - nie jest to pogwałcenie licencji creative commons? Cards Against Humanity są dostępne za darmo, ale - jak to w CC - z zastrzeżeniem, żeby nikt na tym kasy nie trzaskał. Tymczasem ten produkt sam reklamuje się jako "klon" i w sumie różnic w zasadach/stylu graficznym nie widać, no bo tłumaczenie czy dodadnie kart trudno uznać za innowację.


Maciej Skierka

Liczba recenzji: 22

Lol, tagline produktu zmienił się z "klona" na "inspirowaną przez". Zasadnicze pytanie o creative commons cały czas chyba jednak w mocy, napiszcie coś, autorzy! Nie to, żebym chciał latać z donosami, ale jeśli gra się sprzeda w liczbie egzemplarzy większej niż 50, to ktoś pewnie zachce :P

No a obserwacja kolegi niżej, że kto by chciał pyknąć stówkę na CaH - też rozsądna. Znalezienie polskiego darmowego tłumaczenia CaH zabrało mi słownie pięć sekund, wystarczy wklepać w google "cards against humanity polski" i voila - ładny pdf wisi na wykopie.


Diavus

Liczba recenzji: 1

Czekałem na polskie wydanie Cards Against Humanity. Ale dlaczego "Psycho Dropsy" i skąd ta kosmiczna cena? Kwota 100 PLN za 400 kart o ubogiej gafice to nieporozumienie. No i właśnie "klon" - czy to aby zgodne z licencją Creative Commons?Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie