Ptaki II: świat wokół nas

Baw się, ćwicz pamięć i poznaj kolejne polskie ptaki!
1 opinia
  • 2 - 8 osób
  • od 4 lat
  • wydanie polskie
Ptaki II: świat wokół nas to kolejna gra z edukacyjnej serii memory, a w ramach serii to drugie pudełko poświęcone ptakom. Znajdziecie w nim 20 ciekawych gatunków ptaków występujących w Polsce.Żołna, mysikrólik i szczygieł żyją obok nas. Nie wszystkie łatwo wypatrzeć, ale gdy je spotkacie, warto znać ich nazwy.Ptaki II: świat wokół nas to edukacyjna zabawa typu memo dla całej rodziny. Gra wspiera wszechstronny rozwój dziecka: rozwija pamięć i ćwiczy koncentrację, a połączenie nauki i pozytywnych emocji towarzyszących zabawie pozwala szybko zapamiętać i rozpoznawać 20 gatunków polskich ptaków.Dzięki kolejnym częściom serii można nauczyć się rozpoznawać inne gatunki zwierząt, roślin i grzybów występujące w naszym otoczeniu.Partnerem merytorycznym projektu jest Stacja Ornitologiczna MiIZ PAN, która zajmuje się obrączkowaniem ptaków, administruje systemem znakowania dzikich ptaków w Polsce i prowadzi szereg samodzielnych programów badawczych.
Wydawca:
Jacobsony
3695

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Ptaki II: świat wokół nas to kolejna gra z edukacyjnej serii memory, a w ramach serii to drugie pudełko poświęcone ptakom. Znajdziecie w nim 20 ciekawych gatunków ptaków występujących w Polsce.

Żołna, mysikrólik i szczygieł żyją obok nas. Nie wszystkie łatwo wypatrzeć, ale gdy je spotkacie, warto znać ich nazwy.

Ptaki II: świat wokół nas to edukacyjna zabawa typu memo dla całej rodziny. Gra wspiera wszechstronny rozwój dziecka: rozwija pamięć i ćwiczy koncentrację, a połączenie nauki i pozytywnych emocji towarzyszących zabawie pozwala szybko zapamiętać i rozpoznawać 20 gatunków polskich ptaków.

Dzięki kolejnym częściom serii można nauczyć się rozpoznawać inne gatunki zwierząt, roślin i grzybów występujące w naszym otoczeniu.

Partnerem merytorycznym projektu jest Stacja Ornitologiczna MiIZ PAN, która zajmuje się obrączkowaniem ptaków, administruje systemem znakowania dzikich ptaków w Polsce i prowadzi szereg samodzielnych programów badawczych.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 40 kart z ilustracjami polskich ptaków

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Ptaki II: świat wokół nas

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie