PtaKostki

Pomóż PtaKostkom znaleźć drogę do domu
3 opinie
  • 2 - 5 osób
  • od 8 lat
  • ok. 20 minut
  • wydanie polskie
Każdego dnia na płocie Twojego ogrodu na wsi zasiadają dziesiątki ptaków. Kiedy odlatują, robią zamieszanie i nie są w stanie zorganizować się w stada tak, aby powrócić do swoich gniazd. Pomóż im znaleźć drogę do domu. PtaKostki to niezwykle dynamiczna gra karciana, w której każdy z graczy stara się zebrać zestaw kart przedstawiający 7 różnych gatunków ptaków lub dwa różne zestawy kart po 3 ptaki w każdym. Chcąc to uczynić, należy odpowiednio zagrywać i dobierać karty, niejednokrotnie wybierając nieoczywiste rozwiązania tak, aby przechytrzyć przeciwników. Jednak jeden ptaszek gry nie czyni, więc w PtaKostkach znajdziecie aż 8 różnych gatunków ptaków. Przystępne zasady, ogrom możliwości i niebagatelna grafika kojarząca się z grą Minecraft to kluczowe zalety tej sprytnej gry.
Autor:
Stefan Alexander
Ilustracje:
Kristiaan der Nederlanden
Wydawca:
HOBBITY.eu
69,95

Dostępnych 10 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Każdego dnia na płocie Twojego ogrodu na wsi zasiadają dziesiątki ptaków. Kiedy odlatują, robią zamieszanie i nie są w stanie zorganizować się w stada tak, aby powrócić do swoich gniazd. Pomóż im znaleźć drogę do domu.

PtaKostki to niezwykle dynamiczna gra karciana, w której każdy z graczy stara się zebrać zestaw kart przedstawiający 7 różnych gatunków ptaków lub dwa różne zestawy kart po 3 ptaki w każdym. Chcąc to uczynić, należy odpowiednio zagrywać i dobierać karty, niejednokrotnie wybierając nieoczywiste rozwiązania tak, aby przechytrzyć przeciwników.

Jednak jeden ptaszek gry nie czyni, więc w PtaKostkach znajdziecie aż 8 różnych gatunków ptaków. Przystępne zasady, ogrom możliwości i niebagatelna grafika kojarząca się z grą Minecraft to kluczowe zalety tej sprytnej gry.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • karty
  • instrukcja


Recenzje

4.00
na podstawie 3 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń PtaKostkiWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 0

Czy ta gra jest fajna i warta swojej ceny?

~ Marek 28.01.2023 11:07

Ma ptaki, ma kostki, pomysłowe to całkiem i przyjemne, czego chcieć więcej? No i sześciany są teraz na topie.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Bzyqu 06.07.2023 15:20

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie