Pucio: Plan dnia

Przyjemny i pożyteczny pomocnik w budowaniu codziennej rutyny
Podziel się swoją opinią
 • od 2 lat
 • ok. 15 minut
 • wydanie polskie
Zaplanujcie swój dzień razem z Puciem, korzystając z poręcznej tablicy i 48 magnesów z obrazkami ukazującymi codzienne czynności znane każdemu dziecku! Dodatkowo w pudełku znajdziecie 4 magnesy symbolizujące pory dnia oraz 7 magnesów z nazwami dni tygodnia. Pucio: Plan dnia to doskonała okazja dla każdego dziecka, by wraz z ulubionym bohaterem i rodzicem zaplanować swój dzień, a przy tym: wprowadzić spokój i pozytywnie rozumianą codzienną rutynę oswoić konieczność wykonywania codziennych czynności, które czasem sprawiają kłopot świadomie i aktywnie uczestniczyć w planowaniu dnia dla całej rodziny wzmacniać poczucie pewności siebie i swojej ważnej roli w rodzinie rozwijać rozumienie kolejności zdarzeń, następstw czasowych i upływu czasu rozwijać rozumienie pojęć dotyczących czasu (pory dnia, dni tygodnia) Dzień możecie zaplanować z samego rana albo wieczorem dnia poprzedniego. Ułóżcie magnesy z obrazkami oraz tabliczkę magnetyczną przed sobą i dzieckiem. Zacznijcie od określenia dnia tygodnia oraz oznaczenia go na samej górze tablicy. Następnie omówcie czynności w kolejnych częściach dnia i umieśćcie wybrane obrazki na tablicy. Potem wystarczy już tylko postępować według ustalonego wspólnie planu! Miłej zabawy!
Wydawca:
Wydawnictwo Nasza Księgarnia
99,95

Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Zaplanujcie swój dzień razem z Puciem, korzystając z poręcznej tablicy i 48 magnesów z obrazkami ukazującymi codzienne czynności znane każdemu dziecku! Dodatkowo w pudełku znajdziecie 4 magnesy symbolizujące pory dnia oraz 7 magnesów z nazwami dni tygodnia.

Pucio: Plan dnia to doskonała okazja dla każdego dziecka, by wraz z ulubionym bohaterem i rodzicem zaplanować swój dzień, a przy tym:

 • wprowadzić spokój i pozytywnie rozumianą codzienną rutynę
 • oswoić konieczność wykonywania codziennych czynności, które czasem sprawiają kłopot
 • świadomie i aktywnie uczestniczyć w planowaniu dnia dla całej rodziny
 • wzmacniać poczucie pewności siebie i swojej ważnej roli w rodzinie
 • rozwijać rozumienie kolejności zdarzeń, następstw czasowych i upływu czasu
 • rozwijać rozumienie pojęć dotyczących czasu (pory dnia, dni tygodnia)

Dzień możecie zaplanować z samego rana albo wieczorem dnia poprzedniego. Ułóżcie magnesy z obrazkami oraz tabliczkę magnetyczną przed sobą i dzieckiem. Zacznijcie od określenia dnia tygodnia oraz oznaczenia go na samej górze tablicy. Następnie omówcie czynności w kolejnych częściach dnia i umieśćcie wybrane obrazki na tablicy. Potem wystarczy już tylko postępować według ustalonego wspólnie planu! Miłej zabawy!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • tablica
 • magnesy
Waga:
250 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Pucio: Plan dnia

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie