Pylos Mini

Wersja mini Pylosa
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (4)
 • 2 osoby
 • od 6 lat
 • 15 - 30 minut
 • wydanie angielskie
 • instrukcja polska
To jedna z tych gier, gdzie proste zasady umożliwiają granie dziesięcioletniemu dziecku i jednocześnie dają pole do popisu osobom dorosłym! Co więcej gra oferuje kilka wariantów zasad, które pozwalają dostosować grę do wieku graczy jak i ich upodobań.   Pylos spodoba się z pewnością fanom gry Abalone, GO, czy też tradycyjnych szachów. Na czym to polega? Gracze otrzymują po 15 kulek każdy. Twoim celem jest zbudowanie piramidy w taki sposób, aby składała się ona w większości z kulek przeciwnika, ale ostatnia, szczytowa kulka należała do Ciebie! Kulki kładziecie na zmianę, a odpowiednie zasady określają, kiedy możecie zdjąć kulki z planszy oraz jak je kłaść. Tutaj liczy się planowanie, ale też szybkie wykorzystywanie błędów przeciwnika! Wykonanie Oferowana przez nas gra wykonana jest w całości z wysokiej jakości drewna. Drewniana podstawka ma wyżłobione wgłębienia na kulki, a same kulki są bardz dokładnie wykonane z drewna. Nagrody zebrane przez grę Mensa Select 1994 GAMES Magazine Top 100 Games - USA Parents' Choice Award - USA
Autor:
David G. Royffe
Wydawca:
Gigamic
7500

store

Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w dniu 10.07.2020


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


To jedna z tych gier, gdzie proste zasady umożliwiają granie dziesięcioletniemu dziecku i jednocześnie dają pole do popisu osobom dorosłym! Co więcej gra oferuje kilka wariantów zasad, które pozwalają dostosować grę do wieku graczy jak i ich upodobań.  

Pylos spodoba się z pewnością fanom gry Abalone, GO, czy też tradycyjnych szachów.

Na czym to polega?

Gracze otrzymują po 15 kulek każdy. Twoim celem jest zbudowanie piramidy w taki sposób, aby składała się ona w większości z kulek przeciwnika, ale ostatnia, szczytowa kulka należała do Ciebie! Kulki kładziecie na zmianę, a odpowiednie zasady określają, kiedy możecie zdjąć kulki z planszy oraz jak je kłaść. Tutaj liczy się planowanie, ale też szybkie wykorzystywanie błędów przeciwnika!

Wykonanie

Oferowana przez nas gra wykonana jest w całości z wysokiej jakości drewna. Drewniana podstawka ma wyżłobione wgłębienia na kulki, a same kulki są bardz dokładnie wykonane z drewna.

Nagrody zebrane przez grę

 • Mensa Select 1994
 • GAMES Magazine Top 100 Games - USA
 • Parents' Choice Award - USA

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • drewniana plansza
 • 30 drewnianych kul w 2 kolorach
 • instrukcja

4.00
na podstawie 4 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Pylos Mini


Najbardziej przydatne recenzje

Barbara

Liczba recenzji: 3

Dobry, solidny produkt

Gra wykonana jest bardzo ładnie i solidnie, jednak zdecydowanie dla mnie jest to gra 'podróżna' (zgodnie z nazwa), do grania dla zabicia czasu. Rozgrywki są krótkie i już po kilku partiach byliśmy trochę znudzeni. Ale trzeba przyznać że na razie graliśmy tylko w wersję uproszczoną więc możliwe że w pełnej wersji Pylos jest bardziej wymagający i wciagający.


Marcin

Liczba recenzji: 2

product.rating.0

Heh, małe, proste, a cieszy. I to jak! Zasady do przyswojenia w ciągu 3 minut (tyle zajmuje przeczytanie instrukcji i zerknięcie na ilustracje objaśniające), a zabawy będzie na cały urlop. A i pewnie po urlopie wróce nie raz i nie dwa do 'kulek'.
Aha, cieniem na całości kładzie się... zapach. Nie wiem co, ale coś ' bardzo specyficznie pachnie' w pudełku. Mam nadzieję, że szybko wywietrzeje.
No i nie można nie napisać o obsłudze sklepu, RE-WE-LA-CJA!!!!


Piotr

Liczba recenzji: 23

product.rating.0

Gra bardzo wciągająca, jednocześnie szybka - w sam raz na kilka partyjek po pracy. Jedyny mały minus to to, że kulki nie mieszczą się w rynience (wg instrukcji 15 kulek jednego gracza powinno zająć dwa boki planszy, wchodzi ich jednak tylko koło 10). Rebel, jak zwykle, w myśl zasady "dziś płatność - jutro paczka" :)
POLECAM

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również:

Quarto Mini

Quarto Mini

7500
Quoridor Mini

Quoridor Mini

7900
Quixo Mini

Quixo Mini

7500 7250
Pylos Classic

Pylos Classic

11995