Rebelowy Kalendarz Gracza 2023

Wyjątkowy kalendarz ścienny dla fanów gier planszowych - jedyne 200 sztuk w sprzedaży!
9 opinii
  • wydanie polskie
Specjalnie dla wszystkich fanów planszówek postanowiliśmy przygotować wyjątkowy dodatek, dzięki któremu kolejne dwanaście miesięcy spędzicie w efektownym towarzystwie grafik z najnowszych hitów naszego wydawnictwa! Wybraliśmy czternaście fantastycznych obrazów z gier, które barwnie i ciekawie ozdobią najbliższe otoczenie każdego gracza.Rebelowy Kalendarz Gracza 2023 posiada dwustronną okładkę, składającą się z przepięknych ilustracji z gry Wiedźmin: Stary Świat. Dodatkowo w każdym miesiącu, oprócz najważniejszych świąt, oznaczyliśmy też te mniej znane (jak Dzień Gier Planszowych, Dzień Grafika czy Dzień Patrzenia w Niebo) i przypisaliśmy im idealnie pasujące gry! :)
29,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Specjalnie dla wszystkich fanów planszówek postanowiliśmy przygotować wyjątkowy dodatek, dzięki któremu kolejne dwanaście miesięcy spędzicie w efektownym towarzystwie grafik z najnowszych hitów naszego wydawnictwa! Wybraliśmy czternaście fantastycznych obrazów z gier, które barwnie i ciekawie ozdobią najbliższe otoczenie każdego gracza.

Rebelowy Kalendarz Gracza 2023 posiada dwustronną okładkę, składającą się z przepięknych ilustracji z gry Wiedźmin: Stary Świat. Dodatkowo w każdym miesiącu, oprócz najważniejszych świąt, oznaczyliśmy też te mniej znane (jak Dzień Gier Planszowych, Dzień Grafika czy Dzień Patrzenia w Niebo) i przypisaliśmy im idealnie pasujące gry! :)

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • kalendarz ścienny, 30x40 cm

Recenzje

4.78
na podstawie 9 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Rebelowy Kalendarz Gracza 2023Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 2
Z odpowiedzią 2
Oczekujące na odpowiedź 0

A kalendarz składa się z grafik tylko z Wiedźmina? Czy tylko okładka z wiedzmina? A w środku będą też grafiki z innych gier? Jak to wygląda? 😁

~ Katarzyna 20.10.2022 14:07

Nie tylko, a nawet Wiedźmin jest w mniejszości. Zerknij na pokazane grafiki - górna część każdej strony to grafika z gry lub nawiązująca do niej, każdego miesiąca inna.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Tajkoon 16.01.2023 18:18

czy można zobaczy stronę z kalendarza z datami jak wygląda i grafiki jakie zostały użyte?

~ wiedźmin123 10.10.2022 12:14

Te kalendarze to petarda! Górna połowa to grafika z gry a dolna to dość duże pola z datami, są zaznaczone premiery nowych gier, różne święta z grafiką jakiejś gry tematycznie do nich pasującej. Jeśli chodzi o to jakie będą grafiki w tegorocznym kalendarzu to wygląda na to, że to słodka tajemnica :D ale nie mam najmniejszych wątpliwości, że będą świetne :)

Czy odpowiedź była przydatna? 1

~ Wioleta 19.10.2022 14:38

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Klienci, którzy kupili Rebelowy Kalendarz Gracza 2023, kupili również: