Relikt

Podziel się swoją opinią
  • 3 - 5 osób
  • od 10 lat
  • 30 - 45 minut
  • instrukcja polska
Nie marzyłeś, żeby chociaż raz przejechać przez dżunglę na grzbiecie słonia? O tym, aby przeżyć niebezpieczną przygodę i pokonać trudności, żeby na końcu zostać wynagrodzonym? W tej grze wszystko jest możliwe. Gracze wcielają się w role poszukiwaczy skarbów i starają się zebrać jak najwięcej wartościowych kamieni, a przeciwnikom podrzucić te fałszywe. Gracz, który na końcu gry posiada najwięcej wartościowych skarbów zostaje zwycięzcą. Graj odważnie, bądź przebiegły i nie wahaj się psuć szyki swoim przeciwnikom!Do gry nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego, a szybkie poznanie reguł gry umożliwi Ci dołączona polska instrukcja. Karty do gry nie zawierają żadnych napisów, a jedynie wartości liczbowe.
Autor:
Rüdiger Dorn
Ilustracje:
Michael Menzel
Wydawca:
AMIGO Spiel
Kod producenta:
100927
37,00

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Nie marzyłeś, żeby chociaż raz przejechać przez dżunglę na grzbiecie słonia? O tym, aby przeżyć niebezpieczną przygodę i pokonać trudności, żeby na końcu zostać wynagrodzonym? W tej grze wszystko jest możliwe. Gracze wcielają się w role poszukiwaczy skarbów i starają się zebrać jak najwięcej wartościowych kamieni, a przeciwnikom podrzucić te fałszywe. Gracz, który na końcu gry posiada najwięcej wartościowych skarbów zostaje zwycięzcą.

Graj odważnie, bądź przebiegły i nie wahaj się psuć szyki swoim przeciwnikom!


Do gry nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego, a szybkie poznanie reguł gry umożliwi Ci dołączona polska instrukcja. Karty do gry nie zawierają żadnych napisów, a jedynie wartości liczbowe.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 120 kart
  • instrukcja


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Relikt

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie