Rolnik szuka żony

Znajdź swoją bratnią duszę
Podziel się swoją opinią
  • 3 - 6 osób
  • od 15 lat
  • ok. 30 minut
  • wydanie polskie
Masz prawie wszystko: dom, ciekawą pracę, dostęp do najnowszej technologii, przyzwoite zarobki oraz czas na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań. Do pełni szczęścia brakuje Ci tylko osoby, która zechce dzielić z Tobą radości i smutki dnia codziennego... Czas spędzony wspólnie przy grze Rolnik szuka żony to doskonała okazja do lepszego poznania się nawzajem. Możliwość wcielenia się w role uczestników popularnego programu Telewizji Polskiej to tylko pretekst, by dobrze się bawiąc móc przekonać się, kto spośród graczy patrzy na świat w podobny sposób co Ty. Graj jako rolnik lub jako kandydat(ka) i odpowiadaj na pytania, aby przesuwać się na planszy. Rolnik i kandydaci mają własne ścieżki, a gracze, którzy spotkają się na środku, będą mogli nazywać siebie bratnimi duszami!  Na stronie wydawnictwa - tactic.net - dostępna jest instrukcja pdf w języku polskim.
Wydawca:
Tactic
69,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Masz prawie wszystko: dom, ciekawą pracę, dostęp do najnowszej technologii, przyzwoite zarobki oraz czas na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań. Do pełni szczęścia brakuje Ci tylko osoby, która zechce dzielić z Tobą radości i smutki dnia codziennego...

Czas spędzony wspólnie przy grze Rolnik szuka żony to doskonała okazja do lepszego poznania się nawzajem. Możliwość wcielenia się w role uczestników popularnego programu Telewizji Polskiej to tylko pretekst, by dobrze się bawiąc móc przekonać się, kto spośród graczy patrzy na świat w podobny sposób co Ty.

Graj jako rolnik lub jako kandydat(ka) i odpowiadaj na pytania, aby przesuwać się na planszy. Rolnik i kandydaci mają własne ścieżki, a gracze, którzy spotkają się na środku, będą mogli nazywać siebie bratnimi duszami! 

Na stronie wydawnictwa - tactic.net - dostępna jest instrukcja pdf w języku polskim.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • plansza
  • 200 kart
  • 12 znaczników opinii
  • znacznik aktywnego gracza
  • instrukcja
Waga:
702 g


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Rolnik szuka żony

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie