Ryby mają głos

Rywalizuj o tytuł najzdolniejszego akwarysty!
5 opinii
  • 2 - 5 osób
  • od 8 lat
  • 15 - 20 minut
  • wydanie polskie
Hodowanie ryb ozdobnych staje się pasją coraz większego grona miłośników zwierząt. Nic dziwnego, w końcu widok niezwykle barwnego podwodnego świata morskich stworzeń jest nie tylko fascynujący i hipnotyzujący, lecz także działa uspokajająco. Jakimi rybami gracze zapełnią swoja akwaria? Wybór najpiękniejszych i najbardziej odpowiednich ryb do akwarium może okazać się nie lada wyzwaniem. Wodny świat jest tak różnorodny, jak różnorodni są gracze.Jak grać?Kolekcjonuj kolorowe, egzotyczne rybki i stwórz najpiękniejsze akwarium. Zbieraj rybki określonego typu i zdobywaj za nie punkty. Musisz dzielić asortyment sklepu na zestawy rybek, aby w ten sposób zdobyć najciekawsze okazy. Każdy gatunek pozwala zdobyć punkty w nieco inny sposób. W swojej turze gracz wybiera zestaw rybek i dodaje go do swojego akwarium, aby zdobyć punkty. Ten, kto zdobędzie ich najwięcej - wygrywa!
Autor:
David Smith
Ilustracje:
Alex Pushkarev
Wydawca:
Granna
3495

Dostępnych 12 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Hodowanie ryb ozdobnych staje się pasją coraz większego grona miłośników zwierząt. Nic dziwnego, w końcu widok niezwykle barwnego podwodnego świata morskich stworzeń jest nie tylko fascynujący i hipnotyzujący, lecz także działa uspokajająco. Jakimi rybami gracze zapełnią swoja akwaria? Wybór najpiękniejszych i najbardziej odpowiednich ryb do akwarium może okazać się nie lada wyzwaniem. Wodny świat jest tak różnorodny, jak różnorodni są gracze.

Jak grać?

Kolekcjonuj kolorowe, egzotyczne rybki i stwórz najpiękniejsze akwarium. Zbieraj rybki określonego typu i zdobywaj za nie punkty. Musisz dzielić asortyment sklepu na zestawy rybek, aby w ten sposób zdobyć najciekawsze okazy. Każdy gatunek pozwala zdobyć punkty w nieco inny sposób. W swojej turze gracz wybiera zestaw rybek i dodaje go do swojego akwarium, aby zdobyć punkty. Ten, kto zdobędzie ich najwięcej - wygrywa!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 84 karty rybek
  • 3 karty celu
  • karta skarbu
  • notes
  • instrukcja
Waga:
500 g

Recenzje

3.60
na podstawie 5 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Ryby mają głosWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie