Ryby - Świat Wokół Nas

Poznaj podwodny świat
3 opinie
  • 2 - 8 osób
  • od 4 lat
  • wydanie polskie
Baw się, ćwicz pamięć i poznaj 20 gatunków polskich ryb!Ryby. Świat wokół nas to edukacyjna zabawa typu memo dla całej rodziny. Zejdź z dzieckiem do podwodnego świata i poznaj mieszkańców naszych jezior i rzek, zajrzyj w głąb polskiego morza. Zaskoczy Cię różnorodność polskich ryb.Część z nas nie ma pojęcia jak wyglądają nasi wodni sąsiedzi. A warto ich poznać.Ponieważ są do siebie podobni, zgodnie uznaliśmy, iż to jedna z trudniejszych części naszej serii memory. Wygląd soli i turbota na pewno Was zaskoczy. Pewnie znacie je tylko jako danie główne. Zapraszamy do zabawy!Gra wspiera wszechstronny rozwój dziecka: rozwija pamięć i ćwiczy koncentrację, a połączenie nauki i pozytywnych emocji towarzyszących zabawie pozwala szybko zapamiętać i poznać 20 gatunków polskich ryb słodkowodnych i morskich.W grze wykorzystano profesjonalne zdjęcia ryb - gra może służyć jako pomoc edukacyjna.To część bardzo ceniona przez dziadków wędkarzy. Dzięki memo nie tylko doskonale bawią się z dziećmi i dzielą się własną wiedzą o wodnym życiu, ale także sami ćwiczą pamięć, a to bardzo ważne!
Wydawca:
Jacobsony
3695

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu 14 dni


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Baw się, ćwicz pamięć i poznaj 20 gatunków polskich ryb!

Ryby. Świat wokół nas to edukacyjna zabawa typu memo dla całej rodziny. Zejdź z dzieckiem do podwodnego świata i poznaj mieszkańców naszych jezior i rzek, zajrzyj w głąb polskiego morza. Zaskoczy Cię różnorodność polskich ryb.

Część z nas nie ma pojęcia jak wyglądają nasi wodni sąsiedzi. A warto ich poznać.

Ponieważ są do siebie podobni, zgodnie uznaliśmy, iż to jedna z trudniejszych części naszej serii memory. Wygląd soli i turbota na pewno Was zaskoczy. Pewnie znacie je tylko jako danie główne. Zapraszamy do zabawy!

Gra wspiera wszechstronny rozwój dziecka: rozwija pamięć i ćwiczy koncentrację, a połączenie nauki i pozytywnych emocji towarzyszących zabawie pozwala szybko zapamiętać i poznać 20 gatunków polskich ryb słodkowodnych i morskich.

W grze wykorzystano profesjonalne zdjęcia ryb - gra może służyć jako pomoc edukacyjna.

To część bardzo ceniona przez dziadków wędkarzy. Dzięki memo nie tylko doskonale bawią się z dziećmi i dzielą się własną wiedzą o wodnym życiu, ale także sami ćwiczą pamięć, a to bardzo ważne!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 40 kart
Waga:
241 g

Recenzje

5.00
na podstawie 3 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Ryby - Świat Wokół NasWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie