Sabotażysta: Pojedynek

Kto pod kim dołki kopie...
13 opinii
  • 1 - 2 osoby
  • od 8 lat
  • ok. 30 minut
  • wydanie polskie
Kto pod kim dołki kopie... Krasnoludy muszą się zdecydować, czy budują tunel razem, czy każdy z nich będzie próbował zrobić to na własną rękę. W obu przypadkach istnieje możliwość zniweczenia planów współgracza i zagarnięcia całego złota dla siebie! Zepsuty kilof, zwalisko w tunelu lub zamknięte drzwi - przebiegły krasnal zapewni sobie decydującą przewagę w walce o złoto.A jesli pod ręką nie ma drugiego kopacza, można spróbować swych sił w grze jednoosobowej. Czy samemu uda się zbudować tunel i ominąć przy tym wszystkie przeszkody na drodze do złota?
Autor:
Frederic Moyersoen
Wydawca:
G3
41,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Kto pod kim dołki kopie... Krasnoludy muszą się zdecydować, czy budują tunel razem, czy każdy z nich będzie próbował zrobić to na własną rękę. W obu przypadkach istnieje możliwość zniweczenia planów współgracza i zagarnięcia całego złota dla siebie! Zepsuty kilof, zwalisko w tunelu lub zamknięte drzwi - przebiegły krasnal zapewni sobie decydującą przewagę w walce o złoto.
A jesli pod ręką nie ma drugiego kopacza, można spróbować swych sił w grze jednoosobowej. Czy samemu uda się zbudować tunel i ominąć przy tym wszystkie przeszkody na drodze do złota?

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 74 karty
  • 8 znaczników kopaczy
  • 2 klucze
  • 2 pionki kopaczy
  • instrukcja
Waga:
200 g


Recenzje

4.31
na podstawie 13 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Sabotażysta: PojedynekNajbardziej przydatne recenzje

Rarianna - Immi

Liczba recenzji: 110

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Cudna gra, malutka, przez co mozna ja bez problemu wrzucic do bagazu podrecznego i uprzyjemnic sobie wycieczke. Co do samej gry to za rowno wariant pojedynkowy jak i solowy gwarantuje dovra zabawe. Gra nie nalezy do skomplikowanych, wiec nie powinna odstraszac zlozonoscia :) dla mnie swietna w formie odpoczynku po ciezkim dniu. Hah, nasze babcie stawialy pasjansa a ja sobie rozgrywam sabotazysta ;) polecam


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Abelson

Liczba recenzji: 41

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Świetna gra na 2 osoby. Szczególnie dla tych którzy lubią oryginalnego sabotażystę. Zasady idealnie dostosowane do gry w 2 osoby. Gra się przyjemnie i jest trochę kombinowania, ale przy dużej dozie losowości.
Gra w pojedynkę jakoś mnie nie porwała , ale na upartego (kiedy na prawdę nie masz z kim) można zagrać i solo.
Wydane nieźle, zasady dość proste (szczególnie dla tych którzy już znają Sabotażystę).
Muszę przyznać, że już niejednokrotnie (mimo że gra składa się z 3 rund - więc trochę to trwa) zdarzało się krzyknąć "dawaj jeszcze raz" po zakończeniu rozgrywki.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Monika

Niezwykle przyjemna, szybka gra dla dwóch osób. W małym pudełku stosik kart, które w zaskakujący sposób oddają klimat szukania złota w podziemnym tunelu. Ogromna interakcja, bardzo dużo zabawy. Początkowo irytująca konieczność rozłożenia kart w ściśle określony sposób, później nie stanowiła już żadnego problemu. Gdyby można było dokupić matę ułatwiającą początkową orientację na stole - z chęcią byśmy kupili:) Do gry wraca się z przyjemnością i na pewno zostanie na półce. Stosunek ceny do jakości wykonania i przyjemności z grania - rewelacyjny! :)Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie