Scrabble Timer - zegar elektroniczny

Licznik czasu dla graczy Scrabble i nie tylko!
3 opinie
  Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
  Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
  Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Scrabble (edycja polska).
  Scrabble (edycja polska)
  Scrabble - gra, która od wielu dziesięcioleci znajduje się w górnej części rankingu najpopularniejszych gier planszowych na świecie.Niektóre rozgrywki jednak chcielibyśmy, aby odbywały się w wyznaczonym przez nas czasie. Możemy posłużyć się zegarkiem, ale nic nie zastąpi oryginalnego i profesjonalnego oficjalnego elektronicznego licznika do gry Scrabble. Można go ustawić na 1, 2 lub 3 minuty. Licznik informuje o każdym upływie 30 sekund oraz co sekundę w ostatnich 10 sekundach odliczania.Do zestawu nie dołączono baterii (2 x LR6).
  Wydawca:
  Tinderbox Games
  4995

  Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

  w CH Metropolia

  Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.  Opis

  Scrabble - gra, która od wielu dziesięcioleci znajduje się w górnej części rankingu najpopularniejszych gier planszowych na świecie.

  Niektóre rozgrywki jednak chcielibyśmy, aby odbywały się w wyznaczonym przez nas czasie. Możemy posłużyć się zegarkiem, ale nic nie zastąpi oryginalnego i profesjonalnego oficjalnego elektronicznego licznika do gry Scrabble. Można go ustawić na 1, 2 lub 3 minuty. Licznik informuje o każdym upływie 30 sekund oraz co sekundę w ostatnich 10 sekundach odliczania.

  Do zestawu nie dołączono baterii (2 x LR6).

  Rozgrywka

  Losowość:
  Interakcja:
  Złożoność:

  Podstawowe informacje

  Waga:
  200 g

  Recenzje

  4.33
  na podstawie 3 ocen

  Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Scrabble Timer - zegar elektroniczny

  Pytania i odpowiedzi

  Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

  Zapytaj naszej społeczności.

  Zadaj pytanie