Scrabble Timer - zegar elektroniczny

Licznik czasu dla graczy Scrabble i nie tylko!
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (2)
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Scrabble (edycja polska).
Scrabble (edycja polska)
Scrabble - gra, która od wielu dziesięcioleci znajduje się w górnej części rankingu najpopularniejszych gier planszowych na świecie.Niektóre rozgrywki jednak chcielibyśmy, aby odbywały się w wyznaczonym przez nas czasie. Możemy posłużyć się zegarkiem, ale nic nie zastąpi oryginalnego i profesjonalnego oficjalnego elektronicznego licznika do gry Scrabble. Można go ustawić na 1, 2 lub 3 minuty. Licznik informuje o każdym upływie 30 sekund oraz co sekundę w ostatnich 10 sekundach odliczania.Do zestawu nie dołączono baterii (2 x LR6).
Wydawca:
Tinderbox Games
4995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Scrabble - gra, która od wielu dziesięcioleci znajduje się w górnej części rankingu najpopularniejszych gier planszowych na świecie.

Niektóre rozgrywki jednak chcielibyśmy, aby odbywały się w wyznaczonym przez nas czasie. Możemy posłużyć się zegarkiem, ale nic nie zastąpi oryginalnego i profesjonalnego oficjalnego elektronicznego licznika do gry Scrabble. Można go ustawić na 1, 2 lub 3 minuty. Licznik informuje o każdym upływie 30 sekund oraz co sekundę w ostatnich 10 sekundach odliczania.

Do zestawu nie dołączono baterii (2 x LR6).

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.2

5.00
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Scrabble Timer - zegar elektroniczny
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie