Siege

Dziel i rządź!
Podziel się swoją opinią
  • 2 - 6 osób
  • od 14 lat
  • wydanie angielskie
Siege jest dynamiczną grą strategiczno - dedukcyjną dla 2 do 6 graczy, w której Wasze przetrwanie zależy od intelektu i przebiegłych zagrań!Jako pretendent do tronu kontrolujesz zamczysko pełne odważnych wojów i zdolnych czeladników. By wygrać, musisz mądrze poruszać swymi siłami, drogą dedukcji odgadywać ruchy przeciwników i bezlitośnie atakować, gdy tylko nadarzy się sposobność!Jeśli stracisz Króla - Twoje szanse na władanie przepadną, ale jeśli pokonasz swych wrogów - miejsce na kartach historii będzie Twe po wsze czasy!
Autor:
Jeremie Kletzkine
Wydawca:
AEG, Alderac Entertainment Group
9995
6995
-30%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Siege jest dynamiczną grą strategiczno - dedukcyjną dla 2 do 6 graczy, w której Wasze przetrwanie zależy od intelektu i przebiegłych zagrań!

Jako pretendent do tronu kontrolujesz zamczysko pełne odważnych wojów i zdolnych czeladników. By wygrać, musisz mądrze poruszać swymi siłami, drogą dedukcji odgadywać ruchy przeciwników i bezlitośnie atakować, gdy tylko nadarzy się sposobność!

Jeśli stracisz Króla - Twoje szanse na władanie przepadną, ale jeśli pokonasz swych wrogów - miejsce na kartach historii będzie Twe po wsze czasy!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • zasady
  • 42 plastikowe, laminowane karty w 6 kolorach
Waga:
390 g


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie