Śledztwo: Niewiarygodne historie

Obudź w sobie instynkt detektywa i rozwiąż śledztwo!
2 opinie
  • 2 - 5 osób
  • od 9 lat
  • ok. 20 minut
  • wydanie polskie
Dlaczego przestawiono wskazówki Big Bena? Jakie były rozkazy Tajnego Stowarzyszenia? Kto doprowadzał rodzeństwo do szału?Śledztwo: Niewiarygodne historie to detektywistyczna gra dla całej rodziny lub paczki znajomych. Podczas rozgrywek gracze muszą ze sobą współpracować, bo tylko tak uda się im rozwiązać zagadkę!Zostań Świadkiem i w oparciu o wylosowane karty wymyślaj kryminalną historię. Pamiętaj, że ogranicza cię tylko własna wyobraźnia. To od Ciebie zależy, jak bardzo skomplikujesz sprawę.Dołącz do zespołu Śledczych i wspólnymi siłami spróbujcie odgadnąć, co tak naprawdę się wydarzyło. Zadawaj pytania, analizuj, nie daj się zwieść intrygom Świadka i rozwiąż zagadkę.Podejrzane osoby, miejsca, przedmioty, motywy - tu nic nie jest bez znaczenia. Przeprowadź śledztwo i dowiedz jaka zbrodnia kryje się za opowieścią świadka i jaki będzie finał tej historii? Jedno jest pewne - niewiarygodny! Na wytrawnych graczy czekają również warianty zaawansowane.
Autor:
Greg Gajek
Ilustracje:
Kamila Kozłowska
Wydawca:
Edgard
5995
3897
-35%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Dlaczego przestawiono wskazówki Big Bena? Jakie były rozkazy Tajnego Stowarzyszenia? Kto doprowadzał rodzeństwo do szału?

Śledztwo: Niewiarygodne historie to detektywistyczna gra dla całej rodziny lub paczki znajomych. Podczas rozgrywek gracze muszą ze sobą współpracować, bo tylko tak uda się im rozwiązać zagadkę!

Zostań Świadkiem i w oparciu o wylosowane karty wymyślaj kryminalną historię. Pamiętaj, że ogranicza cię tylko własna wyobraźnia. To od Ciebie zależy, jak bardzo skomplikujesz sprawę.

Dołącz do zespołu Śledczych i wspólnymi siłami spróbujcie odgadnąć, co tak naprawdę się wydarzyło. Zadawaj pytania, analizuj, nie daj się zwieść intrygom Świadka i rozwiąż zagadkę.

Podejrzane osoby, miejsca, przedmioty, motywy - tu nic nie jest bez znaczenia. Przeprowadź śledztwo i dowiedz jaka zbrodnia kryje się za opowieścią świadka i jaki będzie finał tej historii? Jedno jest pewne - niewiarygodny! Na wytrawnych graczy czekają również warianty zaawansowane.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 110 kart
  • 5 pionków
  • instrukcja

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Śledztwo: Niewiarygodne historie

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Klienci, którzy kupili Śledztwo: Niewiarygodne historie, kupili również: