Star Realms (edycja polska)

Zestaw podstawowy dla 2 graczy
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (5)
 • 2 osoby
 • od 12 lat
 • ok. 20 minut
 • wydanie polskie
Podporządkuj sobie galaktykę i dyktuj panujące w niej reguły. Zbuduj potęgę militarną używając swoich zdolności handlowych. Używaj floty kosmicznych okrętów, by ochronić to co Twoje i przejąć to co cudze!Star Realms to karciana gra bitewna oparta na mechanice rozbudowy talii. Jej twórcami są profesjonalni gracze Magic: the Gathering - Darwin Kastle i Rob Dougherty. Ich dzieło łączy w sobie emocje płynące z interakcji, typowe dla klasycznych karcianych gier kolekcjonerskich, z frajdą budowania własnej talii obecną w ekonomicznych grach deckbuildingowych.Star Realms jest kompletną 2-osobową grą zawierającą instrukcję i 128 podstawowych kart. Aby grać w więcej osób, wystarczy połączyć ze sobą dwa lub więcej zestawów podstawowych.Wydawca - Games Factory zapowiada wsparcie dla sceny turniejowej i wydanie wszystkich dodatków w języku polskim.Już teraz dołącz do gwiezdnego wyścigu, zagrywaj potężne statki i niszcz wrogie bazy. Skieruj całą siłę swojego militarnego ognia, by zgnieść przeciwnika na drodze do zwycięstwa!
Autor:
Robert Dougherty, Darwin Kastle
Ilustracje:
Vito Gesualdi
Wydawca:
Games Factory
5995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Podporządkuj sobie galaktykę i dyktuj panujące w niej reguły. Zbuduj potęgę militarną używając swoich zdolności handlowych. Używaj floty kosmicznych okrętów, by ochronić to co Twoje i przejąć to co cudze!

Star Realms to karciana gra bitewna oparta na mechanice rozbudowy talii. Jej twórcami są profesjonalni gracze Magic: the Gathering - Darwin Kastle i Rob Dougherty. Ich dzieło łączy w sobie emocje płynące z interakcji, typowe dla klasycznych karcianych gier kolekcjonerskich, z frajdą budowania własnej talii obecną w ekonomicznych grach deckbuildingowych.

Star Realms jest kompletną 2-osobową grą zawierającą instrukcję i 128 podstawowych kart. Aby grać w więcej osób, wystarczy połączyć ze sobą dwa lub więcej zestawów podstawowych.

Wydawca - Games Factory zapowiada wsparcie dla sceny turniejowej i wydanie wszystkich dodatków w języku polskim.

Już teraz dołącz do gwiezdnego wyścigu, zagrywaj potężne statki i niszcz wrogie bazy. Skieruj całą siłę swojego militarnego ognia, by zgnieść przeciwnika na drodze do zwycięstwa!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 128 kart
 • instrukcja
Waga (kg):
0.26
Pliki do pobrania:
Pasujące koszulki:

Dodatki i akcesoria


4.40
na podstawie 5 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Star Realms (edycja polska)


Najbardziej przydatne recenzje

Michalaug

Liczba recenzji: 21

Szybka i ciekawa gra, co ważne o dość dużej regrywalności. Liczenie życia za pomocą kart nie należy do najwygodniejszych, ale dzięki temu gra jest bardzo łatwa w transporcie.
Przy zakupie większej ilości zestawów istnieje możliwość grania w większym gronie (każdy zestaw daje możliwość gry kolejnym dwóm graczom)


Piotriotrotrtrr

Liczba recenzji: 51

Gra mieszcząca się do kieszeni. Jak mam ochotę na szybki deckbuilding to sięgam właśnie po nią. Skusiłem się tylko na jeden drobny promo pack, ale reszta dodatków mnie nie interesuje, nie potrzebuję komplikować rozgrywki, bo gra jest idealna w swojej prostocie.


HKG_Gildia

Liczba recenzji: 36

Gra od dłuższego czasu cieszy się na spotkaniach klubu, ze względu na jej szybkość, łatwość zasad i możliwość budowania kombinacji ataku.

Największym minusem jest system liczenia obrażeń, czyli dodane dwustronne karty. Znacznie lepiej zostało to rozwiązane w późniejszym Hero Realms. My korzystamy ze znaczników.

Należy również pamiętać o obowiązkowym dokupieniu pudełka na grę, ponieważ podstawka ma bardzo słabej jakości karton, który po kilku razach może już być naderwany.

Oczywiście pudełko, czy karty obrażeń nie wpływają na samą rozgrywkę, która jest naprawdę emocjonująca :)

Na koniec małe życzenie w eter: gdyby przy kolejnych wydaniach można by poprawić symbole frakcji na bardziej klimatyczne, to gra znacznie poprawiłaby swój odbiór wizualny - obecnie na pierwszy rzut oka wyda się trochę "tandetnym" produktem, ale już po pierwszej rozgrywce nawet te symbole już nie przeszkadzają :)

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie