Stoi na Stacji Lokomotywa

Karciana gra o pociągach dla wszystkich!
1 opinia
 • 2 - 4 osoby
 • od 8 lat
 • ok. 20 minut
 • wydanie polskie
Stoi na Stacji Lokomotywa to gra dla całej rodziny, w której będziecie - podobnie jak w pięknym wierszu Juliana Tuwima - doczepiać do swojej lokomotywy kolejne wagony, w tym wypadku pełne lwów, żyraf, niedźwiedzi i innych zwierzaków!Reguły gry są bardzo proste, w swojej turze gracz może dobrać kartęna rękę lub zapłacić zebranymi wcześniej kartami, by kupić nowy wagonik spośród dostępnych na stole i dołączyć go do lokomotywy. Dołączane do siebie wagony muszą jednak pasować - albo rodzajem zwierząt, jakie w nim przewozimy, albo ich liczbą. Tu tkwi cała trudność i zabawa!Gracze muszą uważnie obserwować jakie wagony można kupić, przewidzieć które z nich są łakomym kąskiem dla innych graczy i dobrze zaplanować dołączanie kolejnych wagonów do swojej lokomotywy!Lokomotywa to świetny wybór - gra dla całej rodziny! Przepiękne ilustracje, ciekawy temat, proste reguły i doskonała cena czynią z niej idealny pomysłna prezent.
Autor:
Steven Aramini
Ilustracje:
Mathieu Leyssenne
Wydawca:
2 Pionki
49,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Stoi na Stacji Lokomotywa to gra dla całej rodziny, w której będziecie - podobnie jak w pięknym wierszu Juliana Tuwima - doczepiać do swojej lokomotywy kolejne wagony, w tym wypadku pełne lwów, żyraf, niedźwiedzi i innych zwierzaków!

Reguły gry są bardzo proste, w swojej turze gracz może dobrać kartęna rękę lub zapłacić zebranymi wcześniej kartami, by kupić nowy wagonik spośród dostępnych na stole i dołączyć go do lokomotywy. Dołączane do siebie wagony muszą jednak pasować - albo rodzajem zwierząt, jakie w nim przewozimy, albo ich liczbą. Tu tkwi cała trudność i zabawa!

Gracze muszą uważnie obserwować jakie wagony można kupić, przewidzieć które z nich są łakomym kąskiem dla innych graczy i dobrze zaplanować dołączanie kolejnych wagonów do swojej lokomotywy!

Lokomotywa to świetny wybór - gra dla całej rodziny! Przepiękne ilustracje, ciekawy temat, proste reguły i doskonała cena czynią z niej idealny pomysłna prezent.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 48 kart zwierząt
 • 40 kart wagonów
 • 10 kard dodatkowych
 • 4 karty lokomotyw
 • 4 żetony zmiany
 • żeton dyrektora cyrku
 • instrukcja
Waga:
400 g


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 0

Lokomotywę napisał Julian Tuwim, Pozdrawiam.

~ Weronika 06.02.2022 20:34

Dziękujemy za spostrzegawczość. 5+ z Polaka dla Pani, egzamin poprawkowy dla tego kto pisał opis.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Bzyqu 17.03.2022 15:57

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie