Story Line: Scary Tales

Stwórzcie lepszą historię niż Twilight!
Podziel się swoją opinią
  • 3 - 8 osób
  • od 8 lat
  • ok. 30 minut
  • wydanie angielskie
Słowa "To była mroczna i ___ noc." otwierają wrota przerażającej historri, która nie pozwoli Wam zasnąć. Dzięki nim, przeniesiecie się do dalekich krain, tworząc mrożące krew w żyłach wydarzenia gnębiące samotnych młodzieńców i nieszczęśliwe damy. Gra Story Line: Scary Tales pozwoli wam na stworzenie własnej opowieści utrzymanej w klimacie horroru. Nawet 8 osób będzie mogło mieć swój udział w powstawaniu kolejnych wydarzeń, wprowadzaniu nowych postaci i nagłych zwrotów akcji.W pudełku znajdziecie ponad 100 kart, które pomogą wam tworzyć wiele wyjątkowych historii i na pewno nie będzie dwóch takich samych opowieści! Zagrajcie sami i sprawdźcie ile wilkołaków, wampirów i mumii upchniecie w Waszej opowieści!
Autor:
Steven Kimball
Wydawca:
Asmodee
Kod producenta:
FSY02
99,95
59,95
-40%
(najniższa cena w ciągu 30 dni przed promocją: 99,95 zł)

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Słowa "To była mroczna i ___ noc." otwierają wrota przerażającej historri, która nie pozwoli Wam zasnąć. Dzięki nim, przeniesiecie się do dalekich krain, tworząc mrożące krew w żyłach wydarzenia gnębiące samotnych młodzieńców i nieszczęśliwe damy.

Gra Story Line: Scary Tales pozwoli wam na stworzenie własnej opowieści utrzymanej w klimacie horroru. Nawet 8 osób będzie mogło mieć swój udział w powstawaniu kolejnych wydarzeń, wprowadzaniu nowych postaci i nagłych zwrotów akcji.W pudełku znajdziecie ponad 100 kart, które pomogą wam tworzyć wiele wyjątkowych historii i na pewno nie będzie dwóch takich samych opowieści!

Zagrajcie sami i sprawdźcie ile wilkołaków, wampirów i mumii upchniecie w Waszej opowieści!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • karty do tworzenia opowieści
Waga:
450 g


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Story Line: Scary Tales

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie