Stwór

Czy możesz zaufać przyjaciołom?
7 opinii
  • 4 - 12 osób
  • od 13 lat
  • ok. 15 minut
  • wydanie polskie
Czy możesz zaufać przyjaciołom? W tajemniczych okolicznościach zaginęła grupa archeologów badających wyspę R’lyeh. Jesteś członkiem ekipy ratunkowej, która ma ich odnaleźć. Jednak kiedy docieracie na miejsce, natrafiacie na coś straszliwego. Stwora, który próbuje zniszczyć waszą drużynę od środka… Tylko dzięki swej intuicji, nerwom ze stali i sprytowi możesz wyjść z tego żywy i zwyciężyć. Barykaduj więc drzwi, poddawaj podejrzanych kwarantannie, ujawniaj swoją tożsamość „sprzymierzeńcom”, łap za miotacz ognia albo po prostu uciekaj… jednak uważaj, STWÓR może się czaić bliżej niż sądzisz…MUAHAHAHAHAHA!
Autor:
Antonio Ferrara, Sebastiano Fiorillo
Wydawca:
Galakta
59,95

Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Czy możesz zaufać przyjaciołom?
W tajemniczych okolicznościach zaginęła grupa archeologów badających wyspę R’lyeh. Jesteś członkiem ekipy ratunkowej, która ma ich odnaleźć. Jednak kiedy docieracie na miejsce, natrafiacie na coś straszliwego. Stwora, który próbuje zniszczyć waszą drużynę od środka…
Tylko dzięki swej intuicji, nerwom ze stali i sprytowi możesz wyjść z tego żywy i zwyciężyć.
Barykaduj więc drzwi, poddawaj podejrzanych kwarantannie, ujawniaj swoją tożsamość „sprzymierzeńcom”, łap za miotacz ognia albo po prostu uciekaj… jednak uważaj, STWÓR może się czaić bliżej niż sądzisz…MUAHAHAHAHAHA!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 109 kart
  • Instrukcja
Waga:
240 g
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.86
na podstawie 7 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń StwórNajbardziej przydatne recenzje

Dorota

Liczba recenzji: 265

Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt

Jest to dobra gra w większym gronie, ale tylko wtedy gdy owo "grono" osób potrafi stworzyć i wczuć się w klimat.
Inaczej będzie to zwykłe przekazywanie kart.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Rarianna - Immi

Liczba recenzji: 110

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

cóż za doskonale paranoiczna gra kooperacyjna w klimacie lovecrafta! Pracujesz by Twoja drużyna wygrała, ale kto się w niej znajduje? Och, Twój przyjaciel mówi, że jest zdrowym człowiekiem? czy to prawda? czy może jest Stworem i próbuje Cię zwieść? Czy może jest zarażonym i będzie zwracał na siebie uwagę by stwór mógł robić swoje?
Wytłumaczenie zasad chwilkę potrwa, ale gra jest emocjonująca, mroczna i zaprawdę godna polecenia. Dla fanów Cthulhu obowiązkowa :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Medeus

Liczba recenzji: 95

Do tej gry trzeba wiedzieć jak namówić graczy, gdyż istnieje wiele bardzo dobrych tytułów powyżej 6 graczy. Kiedy to się uda to nie można zapomnieć o dobrej zabawie, ciągłej zmianie miejsca, blefie i knuciu. Gra pełna podejrzeń oraz spisków. klimatyczne grafiki, wykonanie gry jest kompaktowe i można zabrać ze sobą w każde miejsce. Ta gra może mieć kilka minusów jak: brak dobranego balansu między dobrą, a złą stroną (u mnie wygrywają źli) w zależności od liczby osób, długie opisy efektów kart (gdy pojawiają się nowi gracze często siedzą z instrukcją by upewnić się jak działają karty, gdyż na nich jest umieszczone tylko "clue"). Grę i tak polecam, bo daje dużo zabawy przez co bledną opisane minusy.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Klienci, którzy kupili Stwór, kupili również: