Stwór

Czy możesz zaufać przyjaciołom?
8 opinii
  • 4 - 12 osób
  • od 13 lat
  • ok. 15 minut
  • wydanie polskie
Czy możesz zaufać przyjaciołom? W tajemniczych okolicznościach zaginęła grupa archeologów badających wyspę R’lyeh. Jesteś członkiem ekipy ratunkowej, która ma ich odnaleźć. Jednak kiedy docieracie na miejsce, natrafiacie na coś straszliwego. Stwora, który próbuje zniszczyć waszą drużynę od środka… Tylko dzięki swej intuicji, nerwom ze stali i sprytowi możesz wyjść z tego żywy i zwyciężyć. Barykaduj więc drzwi, poddawaj podejrzanych kwarantannie, ujawniaj swoją tożsamość „sprzymierzeńcom”, łap za miotacz ognia albo po prostu uciekaj… jednak uważaj, STWÓR może się czaić bliżej niż sądzisz…MUAHAHAHAHAHA!
Autor:
Antonio Ferrara, Sebastiano Fiorillo
Wydawca:
Galakta
59,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Czy możesz zaufać przyjaciołom?
W tajemniczych okolicznościach zaginęła grupa archeologów badających wyspę R’lyeh. Jesteś członkiem ekipy ratunkowej, która ma ich odnaleźć. Jednak kiedy docieracie na miejsce, natrafiacie na coś straszliwego. Stwora, który próbuje zniszczyć waszą drużynę od środka…
Tylko dzięki swej intuicji, nerwom ze stali i sprytowi możesz wyjść z tego żywy i zwyciężyć.
Barykaduj więc drzwi, poddawaj podejrzanych kwarantannie, ujawniaj swoją tożsamość „sprzymierzeńcom”, łap za miotacz ognia albo po prostu uciekaj… jednak uważaj, STWÓR może się czaić bliżej niż sądzisz…MUAHAHAHAHAHA!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 109 kart
  • Instrukcja
Waga:
240 g
Kod producenta:
SAM34
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.75
na podstawie 8 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń StwórNajbardziej przydatne recenzje

Dorota

Liczba recenzji: 170

Oceniam produkt na: 4 - dobry, solidny produkt

Jest to dobra gra w większym gronie, ale tylko wtedy gdy owo "grono" osób potrafi stworzyć i wczuć się w klimat.
Inaczej będzie to zwykłe przekazywanie kart.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Kammaell

Liczba recenzji: 2

Oceniam tę grę na 5. Jednakże jak to w przypadku gier kooperacyjnych - wszystko zależy od ludzi z którymi gramy. Mam za sobą już około ośmiu rozgrywek, w przedziale od pięciu do jedenastu graczy i muszę przyznać, że gra wciąż się nie nudzi! Zasady są łatwe do ogarnięcia przez nowe osoby, a gra sama w sobie przynosi wiele zabawy. Nie polecałbym jej jednak osobom młodszym, ponieważ uważam, że zakończyłoby się to wielką kłótnią, płaczem i tupaniem w podłogę. No cóż... nie można ufać nawet przyjaciołom :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Rarianna - Immi

Liczba recenzji: 68

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

cóż za doskonale paranoiczna gra kooperacyjna w klimacie lovecrafta! Pracujesz by Twoja drużyna wygrała, ale kto się w niej znajduje? Och, Twój przyjaciel mówi, że jest zdrowym człowiekiem? czy to prawda? czy może jest Stworem i próbuje Cię zwieść? Czy może jest zarażonym i będzie zwracał na siebie uwagę by stwór mógł robić swoje?
Wytłumaczenie zasad chwilkę potrwa, ale gra jest emocjonująca, mroczna i zaprawdę godna polecenia. Dla fanów Cthulhu obowiązkowa :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie