SuperQuiz: Ciało Człowieka

Skąd mózg wie, że stoimy na głowie?
2 opinie
 • od 7 lat
 • wydanie polskie
Fascynujący przewodnik, który zabiera czytelników w podróż w głąb ludzkiego ciała!SuperQuiz Ciało Człowieka zaspokaja naturalną ciekawość świata i rozbudza apetyt na wiedzę. Mali odkrywcy poznają zmysły, narządy oraz skomplikowane procesy, które zachodzą w organizmie ludzkim.To pasjonujące ciekawostki dotyczące funkcjonowania organizmu ludzkiego czyta się jednym tchem! Ponad 160 zaskakującychpytań quizowych wciąga do emocjonującej zabawy.Czy wiesz, skąd nasz mózg wie, że stoimy na głowie?Dlaczego mamy łaskotki?Jak powstaje strup?Dlaczego jedno płuco jest mniejsze niż drugie?Główkuj, aby zdobyć wszystkie punkty!Kolorowe zdjęcia i ilustracje do ciekawostek zachęcą dziecko do samodzielnego czytania, a rozwiązywanie zagadek będzie doskonałą rozrywką dla całej rodziny oraz podczas zabaw z rówieśnikami.Ponadto wygodny i poręczny format pozwoli zabrać ulubiony SuperQuiz, gdziekolwiek chcesz – na spacer, do parku czy w podróż.SuperQuiz Ciało człowieka to doskonała zabawa, która pozwoli dziecku rozwijać zainteresowania, zaskoczyć innych wiedzą, a przy okazji trenuje pamięć, koncentrację i czytanie ze zrozumieniem.SuperQuiz Ciało człowieka to:kolorowe zdjęcia i ilustracjefascynująca ekspedycjaponad 160 zaskakujących zagadekmożliwość sprawdzenia odpowiedziatrakcyjna forma zabawy
Wydawca:
Edgard
2495

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Fascynujący przewodnik, który zabiera czytelników w podróż w głąb ludzkiego ciała!


SuperQuiz Ciało Człowieka zaspokaja naturalną ciekawość świata i rozbudza apetyt na wiedzę. Mali odkrywcy poznają zmysły, narządy oraz skomplikowane procesy, które zachodzą w organizmie ludzkim.

To pasjonujące ciekawostki dotyczące funkcjonowania organizmu ludzkiego czyta się jednym tchem! Ponad 160 zaskakującychpytań quizowych wciąga do emocjonującej zabawy.

 • Czy wiesz, skąd nasz mózg wie, że stoimy na głowie?
 • Dlaczego mamy łaskotki?
 • Jak powstaje strup?
 • Dlaczego jedno płuco jest mniejsze niż drugie?

Główkuj, aby zdobyć wszystkie punkty!

Kolorowe zdjęcia i ilustracje do ciekawostek zachęcą dziecko do samodzielnego czytania, a rozwiązywanie zagadek będzie doskonałą rozrywką dla całej rodziny oraz podczas zabaw z rówieśnikami.

Ponadto wygodny i poręczny format pozwoli zabrać ulubiony SuperQuiz, gdziekolwiek chcesz – na spacer, do parku czy w podróż.

SuperQuiz Ciało człowieka to doskonała zabawa, która pozwoli dziecku rozwijać zainteresowania, zaskoczyć innych wiedzą, a przy okazji trenuje pamięć, koncentrację i czytanie ze zrozumieniem.

SuperQuiz Ciało człowieka to:

 • kolorowe zdjęcia i ilustracje
 • fascynująca ekspedycja
 • ponad 160 zaskakujących zagadek
 • możliwość sprawdzenia odpowiedzi
 • atrakcyjna forma zabawy

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 160 quizowych pytań i książeczka z ciekawostkami
Waga:
220 g

Recenzje

5.00
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń SuperQuiz: Ciało Człowieka

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie