SuperQuiz: Zwierzęta

Ile waży słoniątko?
3 opinie
 • od 7 lat
 • wydanie polskie
Zaskakujące fakty, różnorodne gatunki, naturalne środowiska życia – poznaj fascynujący świat zwierząt!Pasjonujące ciekawostki dotyczące najbardziej zadziwiających zwyczajów zwierząt, które czyta się jednym tchem! Ponad 160 zaskakujących pytań quizowych wciąga do emocjonującej zabawy.SuperQUIZ Zwierzęta odkrywa fascynujący świat ryb, płazów, gadów, ptaków, owadów i ssaków. Mali przyrodnicy zobaczą z bliska dzikie i egzotyczne gatunki, dowiedzą się, na czym polega rywalizacja w świecie natury, oraz poznają rekordzistów z różnych dziedzin.Które zwierzę jest największe na świecie?Kto szybciej znajdzie wyjście z labiryntu – ośmiornica czy szczur?Który ssak śpi aż 22 godziny na dobę?W jaki sposób zaklinacz węży sprawia, by kobra tańczyła w takt muzyki?Główkuj, aby zdobyć wszystkie punkty!Kolorowe zdjęcia i ilustracje do ciekawostek zachęcą dziecko do samodzielnego czytania, a rozwiązywanie zagadek będzie doskonałą rozrywką dla całej rodziny oraz podczas zabaw z rówieśnikami.Ponadto wygodny i poręczny format pozwoli zabrać ulubiony SuperQuiz, gdziekolwiek chcesz – na spacer, do parku czy w podróż.SuperQUIZ: Zwierzęta to doskonała zabawa, która pozwoli dziecku rozwijać zainteresowania, zaskoczyć innych wiedzą, a przy okazji trenuje pamięć, koncentrację i czytanie ze zrozumieniem.SuperQUIZ: Zwierzęta to:kolorowe zdjęcia i ilustracjeciekawostki przyrodniczeponad 160 zaskakujących zagadekmożliwość sprawdzenia odpowiedzi atrakcyjna forma zabawy
Wydawca:
Edgard
2495

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Zaskakujące fakty, różnorodne gatunki, naturalne środowiska życia – poznaj fascynujący świat zwierząt!

Pasjonujące ciekawostki dotyczące najbardziej zadziwiających zwyczajów zwierząt, które czyta się jednym tchem! Ponad 160 zaskakujących pytań quizowych wciąga do emocjonującej zabawy.

SuperQUIZ Zwierzęta odkrywa fascynujący świat ryb, płazów, gadów, ptaków, owadów i ssaków. Mali przyrodnicy zobaczą z bliska dzikie i egzotyczne gatunki, dowiedzą się, na czym polega rywalizacja w świecie natury, oraz poznają rekordzistów z różnych dziedzin.

 • Które zwierzę jest największe na świecie?
 • Kto szybciej znajdzie wyjście z labiryntu – ośmiornica czy szczur?
 • Który ssak śpi aż 22 godziny na dobę?
 • W jaki sposób zaklinacz węży sprawia, by kobra tańczyła w takt muzyki?

Główkuj, aby zdobyć wszystkie punkty!

Kolorowe zdjęcia i ilustracje do ciekawostek zachęcą dziecko do samodzielnego czytania, a rozwiązywanie zagadek będzie doskonałą rozrywką dla całej rodziny oraz podczas zabaw z rówieśnikami.

Ponadto wygodny i poręczny format pozwoli zabrać ulubiony SuperQuiz, gdziekolwiek chcesz – na spacer, do parku czy w podróż.

SuperQUIZ: Zwierzęta to doskonała zabawa, która pozwoli dziecku rozwijać zainteresowania, zaskoczyć innych wiedzą, a przy okazji trenuje pamięć, koncentrację i czytanie ze zrozumieniem.

SuperQUIZ: Zwierzęta to:

 • kolorowe zdjęcia i ilustracje
 • ciekawostki przyrodnicze
 • ponad 160 zaskakujących zagadek
 • możliwość sprawdzenia odpowiedzi
 •  atrakcyjna forma zabawy

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 160 pytań quizowach
Waga:
220 g

Recenzje

4.33
na podstawie 3 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń SuperQuiz: ZwierzętaWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie