Tak, Mroczny Władco! Gra podstawowa (czerwona)

Czy uda Ci się uniknąć kary?
6 opinii
  • 4 - 16 osób
  • od 8 lat
  • ok. 25 minut
  • wydanie polskie
Bójcie się gniewu Arcygeniusza Zła! Po raz kolejny diaboliczne plany Rigora Mortisa, Arcygeniusza Zła zostały pokrzyżowane. Ktoś musi zapłacić za tę porażkę. Jako gobliny służące Rigorowi, będziecie musieli wykazać się sprytem i myśleniem, by wytłumaczyć się z kolejnej spartolonej misji i uniknąć jego straszliwego gniewu. Przygotujcie się na półprawdy, kłamanie w żywe oczy, wymyślanie bajek, oskarżanie swoich towarzyszy i przerzucanie na nich odpowiedzialności za klęskę. Tu cel uświęca środki i każdy chwyt jest dozwolony, aby uniknąć piekielnego gniewu i Złowieszczego Spojrzenia Mrocznego Władcy. Tak, Mroczny Władco! to narracyjna gra karciana osadzona w świecie Kragmorthy. Lekka i pełna humoru, łatwa do nauczenia. Wystarczy kilku przyjaciół i trochę wyobraźni, by zacząć rozgrywkę pełną fantazji. UWAGA! Oba zestawy podstawowe (Czerwony i Zielony) gry Tak, Mroczny Władco! mogą być grane osobno lub można je połączyć w jeden duży zestaw z mnóstwem kart pozwalających zrzucić winę na kogoś innego. Gra podstawowa czerwona jest reedycją gry z 2013 roku i zawiera ten sam zestaw kart.
Autor:
Massimiliano Enrico, Fabrizio Bonifacio, Chiara Ferlito
Wydawca:
Black Monk
79,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Bójcie się gniewu Arcygeniusza Zła!
Po raz kolejny diaboliczne plany Rigora Mortisa, Arcygeniusza Zła zostały pokrzyżowane. Ktoś musi zapłacić za tę porażkę. Jako gobliny służące Rigorowi, będziecie musieli wykazać się sprytem i myśleniem, by wytłumaczyć się z kolejnej spartolonej misji i uniknąć jego straszliwego gniewu. Przygotujcie się na półprawdy, kłamanie w żywe oczy, wymyślanie bajek, oskarżanie swoich towarzyszy i przerzucanie na nich odpowiedzialności za klęskę. Tu cel uświęca środki i każdy chwyt jest dozwolony, aby uniknąć piekielnego gniewu i Złowieszczego Spojrzenia Mrocznego Władcy.
Tak, Mroczny Władco! to narracyjna gra karciana osadzona w świecie Kragmorthy. Lekka i pełna humoru, łatwa do nauczenia. Wystarczy kilku przyjaciół i trochę wyobraźni, by zacząć rozgrywkę pełną fantazji.
UWAGA!
Oba zestawy podstawowe (Czerwony i Zielony) gry Tak, Mroczny Władco! mogą być grane osobno lub można je połączyć w jeden duży zestaw z mnóstwem kart pozwalających zrzucić winę na kogoś innego.
Gra podstawowa czerwona jest reedycją gry z 2013 roku i zawiera ten sam zestaw kart.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 165 kart
Waga:
350 g


Recenzje

4.50
na podstawie 6 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Tak, Mroczny Władco! Gra podstawowa (czerwona)Najbardziej przydatne recenzje

MWBal

Liczba recenzji: 10

Dla wszystkich niezdecydowanych.
Gra jest wspaniałym sposobem na odstresowanie się po męczącym tygodniu lub na przerwę między bardziej wymagającymi tytułami. Graczy ograniczona jest praktycznie tylko poprzez inwencje twórczą wcielającego się w Mrocznego Władce. Odgrywanie ról chochlików sprawia w niej ogromną frajdę.
Karty świetnie wykonane, pełne humoru.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Piton

Liczba recenzji: 95

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Ciekawa gra imprezowa, można się wyluzować i pogadać głupoty w gronie znajomych :) po kilku rozgrywkach może stać się schematyczna, ale jeśli zaprezentujesz w zmiennym gronie będzie to strzał w dziesiątkę Dużo śmiechu gwarantowane.


Kowal

Liczba recenzji: 10

Bardzo fajna gra, w której trzeba mocno wczuć się w klimat


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również