Terra Mystica: Ogień i Lód

4 opinie
  • 2 - 5 osób
  • od 12 lat
  • ok. 100 minut
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Terra Mystica.
Terra Mystica
Ogień i lód wdzierają się do Terra Mystica. Rasy zamieszkujące krainę muszą radzić sobie z jeszcze większą konkurencją: Yeti, mistrzami Mocy, Córami Lodu, które czczą swoje Świątynie, Akolitami, których całe życie i działanie obraca się wokół Kultów i Władcami Smoków, którzy samą swoją Mocą powodują wypiętrzanie się wulkanów. A jakby tego było jeszcze mało, do gry wchodzą dwie inne rasy: Zmiennokształtni i Rzeczni Ludzie, którzy nie trzymają się już nawet tej najprostszej zasady – jedna rasa, jeden teren (co nie przyszłoby w życiu na myśl Niziołkowi). Terra Mystica Ogień i Lód z nową planszą i nowymi opcjami gry zapewni ponownie świetną zabawę na długie godziny!
Autor:
Jens Drögemüller, Helge Ostertag
Wydawca:
Bard
16995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Ogień i lód wdzierają się do Terra Mystica. Rasy zamieszkujące krainę muszą radzić sobie z jeszcze większą konkurencją: Yeti, mistrzami Mocy, Córami Lodu, które czczą swoje Świątynie, Akolitami, których całe życie i działanie obraca się wokół Kultów i Władcami Smoków, którzy samą swoją Mocą powodują wypiętrzanie się wulkanów. A jakby tego było jeszcze mało, do gry wchodzą dwie inne rasy: Zmiennokształtni i Rzeczni Ludzie, którzy nie trzymają się już nawet tej najprostszej zasady – jedna rasa, jeden teren (co nie przyszłoby w życiu na myśl Niziołkowi).
Terra Mystica Ogień i Lód z nową planszą i nowymi opcjami gry zapewni ponownie świetną zabawę na długie godziny!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 1 nową planszę
  • 6 nowych ras
  • 2 nowe komplety z drewna białe i pomarańczowe
  • 30 nowych żetonów terenu
  • 1 instrukcja


Recenzje

4.25
na podstawie 4 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Terra Mystica: Ogień i LódNajbardziej przydatne recenzje

Arcon

No ale z tą ceną to już przegięli totalnie... Można by za taką kasę kupić jakąś super grę z dużą liczbą elementów... Nadal nie rozumiem polityki Rebela, bo kupiłem ten dodatek w Innym Sklepie Internetowym o prawie 50 zł taniej... Tak czy inaczej dodatek ten to chyba zakup konieczny dla wszystkich miłośników Terry. Nowe rasy wyglądają naprawdę obiecująco i niebanalnie.


Godunow

Liczba recenzji: 44

Super! Brawo dla wydawców, którzy wydając dodatki dbają o graczy którzy im zaufali!


Paweł M.

w US już można zamawiać - 34 USD, w prostym przeliczeniu 114zł, już o tym ile Amerykanin musi pracować na 34 USD, a ile Polak na 114 lub gorzej - na te 137zł, nie wspominając

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie