The Others (edycja polska)

Kolejny majstersztyk autorstwa Erica M. Langa
2 opinie
 • 2 - 5 osób
 • od 14 lat
 • ok. 90 minut
 • wydanie polskie
The Others to majstersztyk gier z gatunku ameritrash (typ gier planszowych, w których nacisk kładziony jest na klimat i płynną rozgrywkę). W grze jeden gracz kontroluje Grzech, a pozostali łączą się w jedną drużynę jako członkowie FAITH, jedynej grupy, która jest w stanie powstrzymać apokalipsę.Każda rozgrywka w The Others jest jak inny film grozy, w którym odkrywasz fabułę z każdym posunięciem. W zależności od tego, jaką Planszę Przygody wybierzesz, grupa FAITH będzie miała inne misje do wypełnienia, podczas gdy gracz kontrolujący Grzech będzie starał się wyeliminować bohaterów jednego po drugim. Dzięki tak skonstruowanej rozgrywce, każdorazowe sięgnięcie po The Others zapewni graczom zupełnie inne przeżycie.Jeśli bohaterowie będą w stanie ukończyć misję finałową, zostaną zwycięzcami. Jednak im dłużej gra trwa, tym silniejszy staje się Grzech. Zegar tyka, a w miarę jak apokalipsa się wypełnia, gracz kontrolujący Grzech zdobywa pełnię swojej mocy. Napięcie sięga zenitu.
Autor:
Eric M. Lang
Wydawca:
Portal Games
39995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

The Others to majstersztyk gier z gatunku ameritrash (typ gier planszowych, w których nacisk kładziony jest na klimat i płynną rozgrywkę). W grze jeden gracz kontroluje Grzech, a pozostali łączą się w jedną drużynę jako członkowie FAITH, jedynej grupy, która jest w stanie powstrzymać apokalipsę.

Każda rozgrywka w The Others jest jak inny film grozy, w którym odkrywasz fabułę z każdym posunięciem. W zależności od tego, jaką Planszę Przygody wybierzesz, grupa FAITH będzie miała inne misje do wypełnienia, podczas gdy gracz kontrolujący Grzech będzie starał się wyeliminować bohaterów jednego po drugim. Dzięki tak skonstruowanej rozgrywce, każdorazowe sięgnięcie po The Others zapewni graczom zupełnie inne przeżycie.

Jeśli bohaterowie będą w stanie ukończyć misję finałową, zostaną zwycięzcami. Jednak im dłużej gra trwa, tym silniejszy staje się Grzech. Zegar tyka, a w miarę jak apokalipsa się wypełnia, gracz kontrolujący Grzech zdobywa pełnię swojej mocy. Napięcie sięga zenitu.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 47 wysokiej jakości plastikowych figurek
 • 10 płytek miasta
 • 6 plansz dla Grzechu
 • 8 plansz Bohaterów
 • 7 plansz Przygód
 • 70 kart
 • 88 tekturowych żetonów
 • 27 plastikowych znaczników
 • 8 kolorowych podstawek
 • 14 specjalnych kości
 • 1 instrukcja
Waga:
2,7 kg


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.50
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń The Others (edycja polska)Najbardziej przydatne recenzje

Maxio1982

Liczba recenzji: 411

OCENA 4/5 : "The Others" - jest nie tylko regrywalny ze względu na modułowość scenariuszy, ale grywalny ze względu na brak ograniczeń typowych dla gier ze scenariuszami.To wyłamuje się z konwencji dotychczasowych gier, choć czerpie po trochu z wielu z nich. Są scenariusze, nie ma kampanii. Są bohaterowie, nie ma rozwoju postaci. Jest klimat, nie ma fabuły. A przy tym wszystkim najwięcej jest taktycznych zagrywek prowadzących do bijatyki, rozstrzyganej za pomocą rzutów garściami kości. Na papierze wydaje się to niezbyt skomplikowane. Na planszy jednak małe sztuczki Erica Langa dają nadzwyczajne efekty. Jestem pod wielkim wrażeniem, jak te niepozorne elementy kształtują rozgrywkę...jednak zbyt wysoka cena !


Jackpoe

Liczba recenzji: 25

Delikatnie mówiąc odważna polityka twórców gry. Wydanie gry za 400 zł i od razu 3 dodatków za drugie tyle... Hardcorowa cena dla wytrwałych :))) Pozdrawiam


Tomasz Sokoluk

Liczba recenzji: 134

O, ktoś cytuje moje słowa :PWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również