The Phantom Society

1 opinia
  • 2 - 4 osoby
  • od 8 lat
  • ok. 20 minut
  • wydanie angielskie
Wciel się w rolę pogromcy duchów, albo... nawiedzaj posiadłość!The Phantom Society to gra w której gracze będą musieli wykazać się logiką i umiejętnościami dedukcji. Jest to gra na od 2 do 4 osób, w której połowa z uczestników staje po stronie duchów, a druga połowa po stronie pogromców.Duchy mają za zadanie zdewastować posiadłość na łączny koszt przynajmnej 45.000$. Pogromcy muszą ich wytropić zanim do tego dojdzie.Na początku gry wspólnie budowana jest plansza, stąd też każda rozgrywka może rozgrywać się na zupełnie innej planszy. Po naprzemiennym ustawianiu pomieszczeń, pogromcy zamykają oczy, natomiast duchy wybierają w których pomieszczeniach będą się ukrywać.W głównej fazie rozgrywki, duchy będą niszczyć pomieszczenia stykające się z ich duchem, ale w taki sposób, aby nie było to oczywiste, w którym pomieszczeniu on się znajduje. Pogromcy natomiast, próbują wydedukować, gdzie może znaleźć się ich eteralna zdobycz...Poza podstawowym wariantem, w instrukcji znajdziemy jeszcze wariant z kartami celów oraz to, jak grać w 2 i 3 graczy.The Phantom Society to familijna gra logiczna, o nieskomplikowanych zasadach, krótkim czasie rozgrywki i tym czymś, co sprawia, że chce się w nią grać ponownie.
Autor:
Frederic Colombier, Herve Marly
Wydawca:
Fun Forge
12500
7995
-36%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Wciel się w rolę pogromcy duchów, albo... nawiedzaj posiadłość!

The Phantom Society to gra w której gracze będą musieli wykazać się logiką i umiejętnościami dedukcji. Jest to gra na od 2 do 4 osób, w której połowa z uczestników staje po stronie duchów, a druga połowa po stronie pogromców.

Duchy mają za zadanie zdewastować posiadłość na łączny koszt przynajmnej 45.000$. Pogromcy muszą ich wytropić zanim do tego dojdzie.

Na początku gry wspólnie budowana jest plansza, stąd też każda rozgrywka może rozgrywać się na zupełnie innej planszy. Po naprzemiennym ustawianiu pomieszczeń, pogromcy zamykają oczy, natomiast duchy wybierają w których pomieszczeniach będą się ukrywać.

W głównej fazie rozgrywki, duchy będą niszczyć pomieszczenia stykające się z ich duchem, ale w taki sposób, aby nie było to oczywiste, w którym pomieszczeniu on się znajduje. Pogromcy natomiast, próbują wydedukować, gdzie może znaleźć się ich eteralna zdobycz...

Poza podstawowym wariantem, w instrukcji znajdziemy jeszcze wariant z kartami celów oraz to, jak grać w 2 i 3 graczy.

The Phantom Society to familijna gra logiczna, o nieskomplikowanych zasadach, krótkim czasie rozgrywki i tym czymś, co sprawia, że chce się w nią grać ponownie.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 1 plansza
  • 36 tafli pomieszczeń
  • 4 żetony duchów
  • 16 kart celów
  • 1 instrukcja
Waga:
150 g


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie