The Red Dragon Inn 4

Impreza poszukiwaczy przygód
Podziel się swoją opinią
 • 2 - 4 osoby
 • od 13 lat
 • ok. 60 minut
 • wydanie angielskie
Ty i twoi dzielni kompani spędziliście kolejny dzień na eksploracji wilgotnych i cuchnących lochów, zabijając rozmaite potwory i zgarniając wszystko, co miały przy sobie. Teraz wróciliście do miasta. Wyleczeni, wykąpani, a w dodatku z pełnymi sakiewkami - nie pozostaje więc nic innego, jak po raz kolejny odwiedzić słynną gospodę "Pod Czerwonym Smokiem" i porządnie tam poimprezować. Czas na picie, zabawy, hazard, demolkę i bójki w dobrym towarzystwie przyjaciół! Impreza w gospodzie to jednak spore wyzwanie: nie zapominaj, by cały czas mieć oko na swoje złoto! Jeśli przebalujesz cały majątek, zmuszony będziesz spędzić noc w stajni. Nie spij się za bardzo i nie daj się sprać podczas bójki. Jeśli twoja zabawa zakończy się utratą przytomności, kompani z pewnością będą kontynuować imprezę bez ciebie... za to z twoją sakiewką! Zwycięzcą w tej przezabawnej rozgrywce jest ostatni przytomny poszukiwacz przygód. Red Dragon Inn 4 wprowadza do rozgrywek czterech nowych poszukiwaczy przygód, każdy z unikalnymi cechami. Ponadto otrzymamy event deck, który pozwoli nam na grę w morskim klimacie! Zestawu tego można użyć samodzielnie lub w połączeniu z innymi wersjami Red Dragon Inn. W tym drugim przypadku możliwa jest rozgrywka w gronie liczącym nawet 12 osób.
Autor:
Cliff Bohm, Jeff Morrow, Sam Waller
Wydawca:
SlugFest Games
Kod producenta:
sfg014
139,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Ty i twoi dzielni kompani spędziliście kolejny dzień na eksploracji wilgotnych i cuchnących lochów, zabijając rozmaite potwory i zgarniając wszystko, co miały przy sobie.

Teraz wróciliście do miasta. Wyleczeni, wykąpani, a w dodatku z pełnymi sakiewkami - nie pozostaje więc nic innego, jak po raz kolejny odwiedzić słynną gospodę "Pod Czerwonym Smokiem" i porządnie tam poimprezować.

Czas na picie, zabawy, hazard, demolkę i bójki w dobrym towarzystwie przyjaciół!

Impreza w gospodzie to jednak spore wyzwanie: nie zapominaj, by cały czas mieć oko na swoje złoto! Jeśli przebalujesz cały majątek, zmuszony będziesz spędzić noc w stajni. Nie spij się za bardzo i nie daj się sprać podczas bójki.

Jeśli twoja zabawa zakończy się utratą przytomności, kompani z pewnością będą kontynuować imprezę bez ciebie... za to z twoją sakiewką!

Zwycięzcą w tej przezabawnej rozgrywce jest ostatni przytomny poszukiwacz przygód.

Red Dragon Inn 4 wprowadza do rozgrywek czterech nowych poszukiwaczy przygód, każdy z unikalnymi cechami. Ponadto otrzymamy event deck, który pozwoli nam na grę w morskim klimacie! Zestawu tego można użyć samodzielnie lub w połączeniu z innymi wersjami Red Dragon Inn. W tym drugim przypadku możliwa jest rozgrywka w gronie liczącym nawet 12 osób.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 4 talie po 40 kart graczy
 • 30 kart trunków
 • 20 kart "Sea event"
 • 4 plansze graczy
 • 4 znaczniki męstwa
 • 4 znaczniki alkoholu
 • 50 żetonów złotych monet
 • 12 znaczników postaci Remy
 • 7 znaczników "Sea event"
 • instrukcja
Waga:
200 g


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń The Red Dragon Inn 4

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie