Timeline: General Interest

Zabawna gra edukacyjna
2 opinie
  • 2 - 8 osób
  • od 8 lat
  • ok. 15 minut
  • wydanie angielskie
Czy wynalezienie kawy rozpuszczalnej wydarzyło się wcześniej czy później od wynalezienia chronometru? A co zatem powiesz na to, kiedy powstały płyty winylowe i czy było to wcześniej czy później od pierwszej wzmiance o Scherlocku Holmes'ie?  Czy potrafisz uporządkować kolejność odkrywania poszczególnych wynalazków i odkryć? Wraz z grą karcianą Timelne: General Interest, poznasz odpowiedzi na te, oraz tysiące innych pytań, konfrontując swą wiedzę i domysły z faktyczną chronologią.
Autor:
Frederic Henry
Wydawca:
Asmodee
7500

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Czy wynalezienie kawy rozpuszczalnej wydarzyło się wcześniej czy później od wynalezienia chronometru? A co zatem powiesz na to, kiedy powstały płyty winylowe i czy było to wcześniej czy później od pierwszej wzmiance o Scherlocku Holmes'ie?  

Czy potrafisz uporządkować kolejność odkrywania poszczególnych wynalazków i odkryć? Wraz z grą karcianą Timelne: General Interest, poznasz odpowiedzi na te, oraz tysiące innych pytań, konfrontując swą wiedzę i domysły z faktyczną chronologią.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 110 kart
  • instrukcja
Waga:
300 g


Recenzje

2.00
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Timeline: General Interest

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie