Touch it! Dotknij i zgadnij: Popkultura

Zabawa dla wszystkich miłośników popkultury!
Podziel się swoją opinią
 • 2 - 6 osób
 • od 5 lat
 • ok. 5 minut
 • wydanie polskie
Szukasz prostej gry, która przypadnie do gustu każdemu bez względu na wiek? W Touch it! Popkultura możesz zagrać nawet z pięciolatkiem, ale i dorośli nie będą narzekać na nudę. W tej wyjątkowej grze obrazek znajdujący się na rewersie karty pokryty jest specjalnym, wypukłym lakierem. Na awersie znajduje się ta sama ilustracja, ale w towarzystwie trzech innych. Zadaniem graczy jest odgadnięcie, który z czterech obrazków z przodu karty, jest pokazany na odwrocie - posługiwać można się tu jednak wyłącznie dotykiem!  W Touch it! Popkultura ilustracje nawiązują do popkulturowych obiektów takich jak frytki, klaps filmowy, smartfon czy deskorolka! Gra oferuje kilka wariantów rozgrywki, m.in. drużynowy, w którym osoba dotykająca karty nie widzi również obrazków znajdujących się na awersie i musi komunikować się z widzącym członkiem zespołu. Ekspresowa wersja zasad:  Dobierzcie jedną kartę ze stosu, bez podglądania rewersu.  Równocześnie starajcie się za pomocą dotyku zidentyfikować właściwy obiekt na rewersie.  Jeśli znasz odpowiedź, krzyknij “stop”, odłóż kartę i poczekaj na resztę graczy.  Zostałeś ostatni? Musisz od razu odłożyć kartę.  Udzielcie odpowiedzi. Najszybszy gracz zdobywa 2 punkty za dobrą odpowiedź, pozostali po 1 punkcie. Błędna odpowiedź nie przynosi punktów. 
Wydawca:
Muduko
29,95

Dostępnych 6 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Szukasz prostej gry, która przypadnie do gustu każdemu bez względu na wiek? W Touch it! Popkultura możesz zagrać nawet z pięciolatkiem, ale i dorośli nie będą narzekać na nudę. W tej wyjątkowej grze obrazek znajdujący się na rewersie karty pokryty jest specjalnym, wypukłym lakierem. Na awersie znajduje się ta sama ilustracja, ale w towarzystwie trzech innych. Zadaniem graczy jest odgadnięcie, który z czterech obrazków z przodu karty, jest pokazany na odwrocie - posługiwać można się tu jednak wyłącznie dotykiem! 

Touch it! Popkultura ilustracje nawiązują do popkulturowych obiektów takich jak frytki, klaps filmowy, smartfon czy deskorolka!

Gra oferuje kilka wariantów rozgrywki, m.in. drużynowy, w którym osoba dotykająca karty nie widzi również obrazków znajdujących się na awersie i musi komunikować się z widzącym członkiem zespołu.

Ekspresowa wersja zasad: 

 1. Dobierzcie jedną kartę ze stosu, bez podglądania rewersu. 
 2. Równocześnie starajcie się za pomocą dotyku zidentyfikować właściwy obiekt na rewersie. 
 3. Jeśli znasz odpowiedź, krzyknij “stop”, odłóż kartę i poczekaj na resztę graczy. 
 4. Zostałeś ostatni? Musisz od razu odłożyć kartę. 
 5. Udzielcie odpowiedzi. Najszybszy gracz zdobywa 2 punkty za dobrą odpowiedź, pozostali po 1 punkcie. Błędna odpowiedź nie przynosi punktów. 

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 56 kart
 • instrukcja
Waga:
180 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Touch it! Dotknij i zgadnij: Popkultura

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie