Tworzę - Świat Wokół Nas

Zaprojektuj własną grę!
Podziel się swoją opinią
  • 2 - 8 osób
  • od 4 lat
  • wydanie polskie
Tworzę - Świat Wokół Nas to kreatywna zabawa dla całej rodziny.Oto zestaw zrób to sam, który pozwala na wykonanie własnej serii 40 unikalnych żetonów. Można je narysować kredkami, flamastrami, namalować farbami lub ozdobić naklejkami. Gra typu Memory to tylko propozycja wykorzystania zestawu. Zachęcamy do tworzenia swoich gier i reguł.  Tworzę rozwija kreatywność dziecka i wspiera jego wszechstronny rozwój: pomaga ćwiczyć pamięć i koncentrację.Tworzę - Świat Wokół Nas pomaga rozwijać pomysły na własne gry i zabawy z dzieckiem.Gra jest wykonana z wysokiej jakości tektury i papieru, po którym można łatwo rysować. W przeciwieństwie do pozostałych gier z serii powierzchnia nie jest pokryta lakierem. Grę można łączyć z pozostałymi grami z serii. Żetony mają takie same rewersy.Seria Świat Wokół NasZnajdziemy tu części poświęcone ptakom, owadom, rybom, grzybom, drzewom, kwiatom polnym i ssakom. Dzięki czemu tworzy ona pewną przyrodniczą całość.Zależy nam na tym, by dzieci równie dobrze znały rodzimą sójkę i żuka wiosennego, co słonie i żyrafy, z których rozpoznaniem nie mają kłopotu.Na kartach zawsze wykorzystujemy profesjonalne zdjęcia, dzięki czemu seria może służyć jako pomoc edukacyjna. Wiemy, że to ceniony przez dzieci, rodziców i wychowawców prezent na zakończenie roku przedszkolnego i na inne okazje.Nagrody i wyróżnienia2016 r. - Najlepsza pomoc naukowa w plebiscycie Zabawka Roku według bloga Zabawkator.2014 r. - Wyróżnienie w konkursie Zabawka przyjazna dziecku.
Autor:
Kasia Jacobson
Wydawca:
Jacobsony
995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Tworzę - Świat Wokół Nas to kreatywna zabawa dla całej rodziny.

Oto zestaw zrób to sam, który pozwala na wykonanie własnej serii 40 unikalnych żetonów. Można je narysować kredkami, flamastrami, namalować farbami lub ozdobić naklejkami. Gra typu Memory to tylko propozycja wykorzystania zestawu. Zachęcamy do tworzenia swoich gier i reguł.  

Tworzę rozwija kreatywność dziecka i wspiera jego wszechstronny rozwój: pomaga ćwiczyć pamięć i koncentrację.

Tworzę - Świat Wokół Nas pomaga rozwijać pomysły na własne gry i zabawy z dzieckiem.

Gra jest wykonana z wysokiej jakości tektury i papieru, po którym można łatwo rysować. W przeciwieństwie do pozostałych gier z serii powierzchnia nie jest pokryta lakierem. Grę można łączyć z pozostałymi grami z serii. Żetony mają takie same rewersy.

Seria Świat Wokół Nas

Znajdziemy tu części poświęcone ptakom, owadom, rybom, grzybom, drzewom, kwiatom polnym i ssakom. Dzięki czemu tworzy ona pewną przyrodniczą całość.

Zależy nam na tym, by dzieci równie dobrze znały rodzimą sójkę i żuka wiosennego, co słonie i żyrafy, z których rozpoznaniem nie mają kłopotu.

Na kartach zawsze wykorzystujemy profesjonalne zdjęcia, dzięki czemu seria może służyć jako pomoc edukacyjna. Wiemy, że to ceniony przez dzieci, rodziców i wychowawców prezent na zakończenie roku przedszkolnego i na inne okazje.

Nagrody i wyróżnienia

  • 2016 r. - Najlepsza pomoc naukowa w plebiscycie Zabawka Roku według bloga Zabawkator.
  • 2014 r. - Wyróżnienie w konkursie Zabawka przyjazna dziecku.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 40 czystych kart do stworzenia własnej gry memory
Waga:
250 g

Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie