Unlock: Wielka tajemnica - Pułapki Nautilusa

Przeżyj przygodę bez wychodzenia z domu!
1 opinia
 • 1 - 6 osób
 • od 10 lat
 • ok. 60 minut
 • wydanie polskie
Sprawdź, co kryje się na dnie morza, prowadząc łódź podwodną w głębię nieznanego! Twoja przygoda rozpoczyna się od poważnego problemu: ataku morskiego potwora! To od Ciebie zależy, czy uda Ci się bezpiecznie wrócić na powierzchnię zanim skończy się tlen.Unlock: Wielka tajemnica - Pułapki Nautilusa to przygodowa gra inspirowana zabawami typu escape room, która zapewni Tobie i Twoim przyjaciołom wyjątkową przygodę opartą na współpracy. Wspólnie będziecie odkrywać kolejne karty z talii, szukając wskazówek, łącząc przedmioty i rozwiązując zagadki. A to wszystko pod presją czasu!Na czym to polega? Na awersie karty startowej znajduje się pierwsze pomieszczenie scenariusza. W tym pomieszczeniu znajdują się numery i litery odpowiadające różnym kartom w talii.Za każdym razem, gdy na karcie zobaczycie numer lub literę, możecie odkryć odpowiadającą im kartę z talii i zobaczyć jej treść. Rozgrywka toczy się w czasie rzeczywistym, a Wy musicie współpracować, aby wspólnie zwyciężyć.Eksplorujcie obszary, wchodźcie w interakcję z przedmiotami, uruchamiajcie maszyny i łączcie informacje, bo rozwiązać zagadkę i wygrać!Dlaczego pokochasz tę grę?Scenariusze z serii Unlock! to świetna alternatywa dla zabaw typu escape room, nie wymagająca wychodzenia z domu!Gra doskonale sprawdzi się do ćwiczenia umiejętności współpracy. Każdy uczestnik wnosi do zabawy nowe spojrzenie i może pomóc w rozwiązaniu zagadki.Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z grami z serii, w pudełku czeka na Ciebie samouczek w postaci scenariusza treningowego, który wprowadzi Cię w zasady zabawy.Podczas rozgrywki możecie skorzystać z darmowej dedykowanej aplikacji, która umożliwia zarządzanie czasem, karami, kodami i podpowiedziami.
Autor:
Arnaud Ladagnous
Ilustracje:
Florian de Gesincourt
Wydawca:
Rebel
5495
4695
-15%

Produkt w przedsprzedaży

Data premiery: 2022 r.


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Sprawdź, co kryje się na dnie morza, prowadząc łódź podwodną w głębię nieznanego! Twoja przygoda rozpoczyna się od poważnego problemu: ataku morskiego potwora! To od Ciebie zależy, czy uda Ci się bezpiecznie wrócić na powierzchnię zanim skończy się tlen.

Unlock: Wielka tajemnica - Pułapki Nautilusa to przygodowa gra inspirowana zabawami typu escape room, która zapewni Tobie i Twoim przyjaciołom wyjątkową przygodę opartą na współpracy. Wspólnie będziecie odkrywać kolejne karty z talii, szukając wskazówek, łącząc przedmioty i rozwiązując zagadki. A to wszystko pod presją czasu!

Na czym to polega? 

 1. Na awersie karty startowej znajduje się pierwsze pomieszczenie scenariusza. W tym pomieszczeniu znajdują się numery i litery odpowiadające różnym kartom w talii.
 2. Za każdym razem, gdy na karcie zobaczycie numer lub literę, możecie odkryć odpowiadającą im kartę z talii i zobaczyć jej treść. 
 3. Rozgrywka toczy się w czasie rzeczywistym, a Wy musicie współpracować, aby wspólnie zwyciężyć.
 4. Eksplorujcie obszary, wchodźcie w interakcję z przedmiotami, uruchamiajcie maszyny i łączcie informacje, bo rozwiązać zagadkę i wygrać!

Dlaczego pokochasz tę grę?

 • Scenariusze z serii Unlock! to świetna alternatywa dla zabaw typu escape room, nie wymagająca wychodzenia z domu!
 • Gra doskonale sprawdzi się do ćwiczenia umiejętności współpracy. Każdy uczestnik wnosi do zabawy nowe spojrzenie i może pomóc w rozwiązaniu zagadki.
 • Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z grami z serii, w pudełku czeka na Ciebie samouczek w postaci scenariusza treningowego, który wprowadzi Cię w zasady zabawy.
 • Podczas rozgrywki możecie skorzystać z darmowej dedykowanej aplikacji, która umożliwia zarządzanie czasem, karami, kodami i podpowiedziami.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 10 kart scenariusza treningowego
 • 60 kart scenariusza właściwego
Waga:
720 g
Instrukcja i inne pliki:


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Unlock: Wielka tajemnica - Pułapki Nautilusa

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Unlock! Wielka Ucieczka

Unlock! Wielka Ucieczka