Unlock: Wielka tajemnica - Skarb z wyspy Tonipal

Przeżyj przygodę bez wychodzenia z domu!
1 opinia
 • 1 - 6 osób
 • od 10 lat
 • ok. 60 minut
 • wydanie polskie
Gdzieś na tajemniczej wyspie Tonipal czeka doskonale ukryty skarb kapitana Smitha. Ty oczywiście masz na niego chrapkę, choć w tej chwili tkwisz w gubernatorskim areszcie. Spróbuj się z niego wydostać i weź udział w wyścigu do bogactwa. Twój największy rywal, Johnson, jest już w drodze po skarb!Unlock: Wielka tajemnica - Skarb z wyspy Tonipal to przygodowa gra inspirowana zabawami typu escape room, która zapewni Tobie i Twoim przyjaciołom wyjątkową przygodę opartą na współpracy. Wspólnie będziecie odkrywać kolejne karty z talii, szukając wskazówek, łącząc przedmioty i rozwiązując zagadki. A to wszystko pod presją czasu!Na czym to polega? Na awersie karty startowej znajduje się pierwsze pomieszczenie scenariusza. W tym pomieszczeniu znajdują się numery i litery odpowiadające różnym kartom w talii.Za każdym razem, gdy na karcie zobaczycie numer lub literę, możecie odkryć odpowiadającą im kartę z talii i zobaczyć jej treść. Rozgrywka toczy się w czasie rzeczywistym, a Wy musicie współpracować, aby wspólnie zwyciężyć.Eksplorujcie obszary, wchodźcie w interakcję z przedmiotami, uruchamiajcie maszyny i łączcie informacje, bo rozwiązać zagadkę i wygrać!Dlaczego pokochasz tę grę?Scenariusze z serii Unlock! to świetna alternatywa dla zabaw typu escape room, nie wymagająca wychodzenia z domu!Gra doskonale sprawdzi się do ćwiczenia umiejętności współpracy. Każdy uczestnik wnosi do zabawy nowe spojrzenie i może pomóc w rozwiązaniu zagadki.Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z grami z serii, w pudełku czeka na Ciebie samouczek w postaci scenariusza treningowego, który wprowadzi Cię w zasady zabawy.Podczas rozgrywki możecie skorzystać z darmowej dedykowanej aplikacji, która umożliwia zarządzanie czasem, karami, kodami i podpowiedziami.
Autor:
Sébastien Pauchon, Vincent Goyat
Ilustracje:
Sergo
Wydawca:
Rebel
5495
4695
-15%

Produkt w przedsprzedaży

Data premiery: 2022 r.


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Gdzieś na tajemniczej wyspie Tonipal czeka doskonale ukryty skarb kapitana Smitha. Ty oczywiście masz na niego chrapkę, choć w tej chwili tkwisz w gubernatorskim areszcie. Spróbuj się z niego wydostać i weź udział w wyścigu do bogactwa. Twój największy rywal, Johnson, jest już w drodze po skarb!

Unlock: Wielka tajemnica - Skarb z wyspy Tonipal to przygodowa gra inspirowana zabawami typu escape room, która zapewni Tobie i Twoim przyjaciołom wyjątkową przygodę opartą na współpracy. Wspólnie będziecie odkrywać kolejne karty z talii, szukając wskazówek, łącząc przedmioty i rozwiązując zagadki. A to wszystko pod presją czasu!

Na czym to polega? 

 1. Na awersie karty startowej znajduje się pierwsze pomieszczenie scenariusza. W tym pomieszczeniu znajdują się numery i litery odpowiadające różnym kartom w talii.
 2. Za każdym razem, gdy na karcie zobaczycie numer lub literę, możecie odkryć odpowiadającą im kartę z talii i zobaczyć jej treść. 
 3. Rozgrywka toczy się w czasie rzeczywistym, a Wy musicie współpracować, aby wspólnie zwyciężyć.
 4. Eksplorujcie obszary, wchodźcie w interakcję z przedmiotami, uruchamiajcie maszyny i łączcie informacje, bo rozwiązać zagadkę i wygrać!

Dlaczego pokochasz tę grę?

 • Scenariusze z serii Unlock! to świetna alternatywa dla zabaw typu escape room, nie wymagająca wychodzenia z domu!
 • Gra doskonale sprawdzi się do ćwiczenia umiejętności współpracy. Każdy uczestnik wnosi do zabawy nowe spojrzenie i może pomóc w rozwiązaniu zagadki.
 • Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z grami z serii, w pudełku czeka na Ciebie samouczek w postaci scenariusza treningowego, który wprowadzi Cię w zasady zabawy.
 • Podczas rozgrywki możecie skorzystać z darmowej dedykowanej aplikacji, która umożliwia zarządzanie czasem, karami, kodami i podpowiedziami.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 10 kart scenariusza treningowego
 • 66 kart scenariusza właściwego
Waga:
720 g
Instrukcja i inne pliki:


Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Unlock: Wielka tajemnica - Skarb z wyspy Tonipal

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 0
Oczekujące na odpowiedź 1

Witam. Czy to jest gra w którą gra się tylko raz i wyrzuca czy można grać wielokrotnie? Pozdrawiam Piotr

~ Piotr 04.06.2022 18:51

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Unlock! Wielka Ucieczka

Unlock! Wielka Ucieczka

Jamajka: Załoga

Jamajka: Załoga