Vudu (edycja polska)

Rzucaj klątwy, utrudniaj życie przeciwnikom
13 opinii
 • 3 - 6 osób
 • od 8 lat
 • ok. 30 minut
 • wydanie polskie
W Vudu wcielisz się w czarownika, który zbiera składniki do swoich wyszukanych klątw. Staniesz się adeptem czarnej magii i będziesz rzucać uroki na swoich przeciwników, utrudniając im życie i pilnować, by przestrzegali ich skutków – albo zmierzyli się z konsekwencjami. Uważaj jednak, na największych szczęściarzy czekają niemiłe niespodzianki od losu… Każdy z graczy na początku tury rzuca pięcioma specjalnymi kośćmi, które definiują jego pulę składników. Dzięki nim może rzucić na wybranego gracza jedną z kart Klątw z ręki, lub dobrać dodatkowe karty w zamian za część kości. Zawsze ma też opcję odłożenia jednej z kostek i przerzucenia pozostałych. Pamiętaj jednak o Artefaktach, które mogą nagle zmienić oblicze gry. Podejmuj szybkie decyzje, dobrze oceniaj swoje szanse i zdobywaj punkty za udane zagrania klątw. Otrzymasz je też, jeśli ktoś zapomni przestrzegać swoich kar… Więc pilnuj swoich ofiar!
Autor:
Francesco Giovo, Marco Valtriani
Wydawca:
Black Monk
79,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

W Vudu wcielisz się w czarownika, który zbiera składniki do swoich wyszukanych klątw. Staniesz się adeptem czarnej magii i będziesz rzucać uroki na swoich przeciwników, utrudniając im życie i pilnować, by przestrzegali ich skutków – albo zmierzyli się z konsekwencjami. Uważaj jednak, na największych szczęściarzy czekają niemiłe niespodzianki od losu…
Każdy z graczy na początku tury rzuca pięcioma specjalnymi kośćmi, które definiują jego pulę składników. Dzięki nim może rzucić na wybranego gracza jedną z kart Klątw z ręki, lub dobrać dodatkowe karty w zamian za część kości. Zawsze ma też opcję odłożenia jednej z kostek i przerzucenia pozostałych. Pamiętaj jednak o Artefaktach, które mogą nagle zmienić oblicze gry.
Podejmuj szybkie decyzje, dobrze oceniaj swoje szanse i zdobywaj punkty za udane zagrania klątw. Otrzymasz je też, jeśli ktoś zapomni przestrzegać swoich kar… Więc pilnuj swoich ofiar!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 36 Kart Klątw
 • 10 Kart Wiecznych Klątw
 • 13 Kart Artefaktów
 • 5 Kości Składników
 • 6 Pionków Punktacji
 • Laleczka Vudu
 • Instrukcja
Waga:
400 g
Kod producenta:
VUDU001
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

5.00
na podstawie 13 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Vudu (edycja polska)Najbardziej przydatne recenzje

Viluir

Liczba recenzji: 16

Świetna gra! Mnóstwo negatywnej interakcji i cały czas ostra jazda po bandzie. Prosta, dynamiczna gra, która niszczy przyjaźnie, związki i stoły ;-)

Graliśmy na konwencie (Medalikon 2015 - Częstochowa) przez całą noc i żadnemu z grających nie było w głowie sięgać dla urozmaicenia po inny tytuł.

Najlepiej działa na 4 osoby.

Jedynym mankamentem jest stosunkowo niewielka ilość kart klątw.

Polecam! :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Rieviel

Liczba recenzji: 131

Dobra imprezówka. Zmuszenie kogoś do skakania na jednej nodze ze złączonymi łokciami i ręką ciągle na blacie to czysta przyjemność. Zmieniliśmy tylko zasadę, że złamane klątwy nadal ciążą, a skonstruowanie kombinacji sprzeczności eliminuje gracza, co wprowadza więcej zła wobec innych do rozgrywki!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Maycia

Liczba recenzji: 159

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajna gra towarzyska, pełna śmiechu i małych zgryźliwości.
Gra przypomina mi troszkę Kragmorthę jednak kary (czyli klątwy i wieczne klątwy) jakie się otrzymuje są dużo fajniejsze.
Gra trafiła na listę naszych ulubionych gier imprezowych. Jako taki dobry przerywnik. Na prawdę polecam :)Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Dylemat wagonika

Dylemat wagonika