Wampir: Maskarada - Dziedzictwo - Pakiet resetujący

Zmień całkowicie rozgrywkę!
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Wampir: Maskarada - Dziedzictwo.
Wampir: Maskarada - Dziedzictwo
W grze Wampir: Maskarada - Dziedzictwo wcielicie się w rolę starożytnych wampirów. Będziecie kształtować siedemset lat wampirzej i ludzkiej historii w poszukiwaniu starożytnych sekretów, próbując uniknąć inkwizycji i ocalić to, co zostało z waszego człowieczeństwa. Jednym z głównych elementów gry Wampir: Maskarada - Dziedzictwo są postacie. Centralną częścią gry jest talia postaci, z której wszyscy gracze rekrutują członków swojej linii krwi w każdej grze. Postacie te ulegają trwałej zmianie, gdy zamieniasz je w wampiry, ponieważ dajesz im nowe zdolności (poprzez naklejki) i imię (pisząc je na karcie). 80 dwustronnych kart postaci oraz komplet arkuszy ze 106 naklejkami znajdującymi się w Wampir: Maskarada - Dziedzictwo - Pakiet resetujący umożliwią Wam przywrócenie świeżości Waszej 700-letniej kampanii. Przywrócenie gry do jej bazowego stanu na potrzeby pojedynczej rozgrywki, rozwinięcie i zmodyfikowanie elementów w inny sposób, by nieco urozmaicić grę, czy też rozegranie całej kampanii na nowo - to wszystko możliwe dzięki temu niepozornemu pudełku, a tylko od Waszej decyzji zależy jak z niego skorzystacie.
Wydawca:
Galakta
59,95

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

W grze Wampir: Maskarada - Dziedzictwo wcielicie się w rolę starożytnych wampirów. Będziecie kształtować siedemset lat wampirzej i ludzkiej historii w poszukiwaniu starożytnych sekretów, próbując uniknąć inkwizycji i ocalić to, co zostało z waszego człowieczeństwa.

Jednym z głównych elementów gry Wampir: Maskarada - Dziedzictwo są postacie. Centralną częścią gry jest talia postaci, z której wszyscy gracze rekrutują członków swojej linii krwi w każdej grze. Postacie te ulegają trwałej zmianie, gdy zamieniasz je w wampiry, ponieważ dajesz im nowe zdolności (poprzez naklejki) i imię (pisząc je na karcie).

80 dwustronnych kart postaci oraz komplet arkuszy ze 106 naklejkami znajdującymi się w Wampir: Maskarada - Dziedzictwo - Pakiet resetujący umożliwią Wam przywrócenie świeżości Waszej 700-letniej kampanii. Przywrócenie gry do jej bazowego stanu na potrzeby pojedynczej rozgrywki, rozwinięcie i zmodyfikowanie elementów w inny sposób, by nieco urozmaicić grę, czy też rozegranie całej kampanii na nowo - to wszystko możliwe dzięki temu niepozornemu pudełku, a tylko od Waszej decyzji zależy jak z niego skorzystacie.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • elementy niezbędne do ponownego rozegrania historii

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Wampir: Maskarada - Dziedzictwo - Pakiet resetujący

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie