Wizard's Brew

Podziel się swoją opinią
  • 3 - 6 osób
  • od 13 lat
  • ok. 75 minut
  • wydanie angielskie
Czarodzieje wyruszyli w wielką podróż przez po nieznanej krainie. Wszyscy oni mają jeden cel - stworzyć eliksir życia.Na początku gry, gracze otrzymują po 2 karty zaklęć. Potem, co rundę, będą mogli licytować nowe zaklęcia, płacąc za nie posiadanymi składnikami. Czary jednak nie trwają wiecznie, więc musisz rozsądnie planować wydatki. Zwłaszcza, że czary ta dają Ci jedyną możliwość na stworzenie eliksiru życia.Udowodnij, że jesteś najznamienitszym alchemikiem na świecie, poprzez sprytną manipulację zaklęciami i efektywnym zbieraniem ingrediencji do stworzenia eliksiru.
Autor:
Alan R. Moon, Aaron Weissblum
Wydawca:
Gryphon Games
19995
4995
-75%

store

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Czarodzieje wyruszyli w wielką podróż przez po nieznanej krainie. Wszyscy oni mają jeden cel - stworzyć eliksir życia.

Na początku gry, gracze otrzymują po 2 karty zaklęć. Potem, co rundę, będą mogli licytować nowe zaklęcia, płacąc za nie posiadanymi składnikami. Czary jednak nie trwają wiecznie, więc musisz rozsądnie planować wydatki. Zwłaszcza, że czary ta dają Ci jedyną możliwość na stworzenie eliksiru życia.

Udowodnij, że jesteś najznamienitszym alchemikiem na świecie, poprzez sprytną manipulację zaklęciami i efektywnym zbieraniem ingrediencji do stworzenia eliksiru.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga (kg):
1.26


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie