Worker Placement

A więc, szuka pan pracy?
Podziel się swoją opinią
  • wydanie angielskie
Obecna sytuacja finansowo-ekonomiczna w "Mieście" zmieniła cały rynek pracy. Umowy długoterminowe, kontrakty czy zwykła umowa o pracę odeszły do lamusa, od teraz promuje się umowy śmieciowe... ekhem... krótkoterminowe. Oznacza to, że wszyscy Ci wykształceni pracownicy muszą teraz szukać nowej pracy... jakiejkolwiek nowej pracy.W grze Worker Placement zauważyliście nadarzającą się okazję i otworzyliście swoją własną agencję szukania pracy krótkoterminowej. Biznes się kręci, ale w okolicy pojawili się też inni, którzy wpadli na identyczny pomysł. A więc to od waszej skuteczności będzie zależeć, która z firm funkcjonuje lepiej i czy w ogóle uda się z tego biznesu utrzymać w tych ciężkich czasach?
16995
4500
-74%

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Obecna sytuacja finansowo-ekonomiczna w "Mieście" zmieniła cały rynek pracy. Umowy długoterminowe, kontrakty czy zwykła umowa o pracę odeszły do lamusa, od teraz promuje się umowy śmieciowe... ekhem... krótkoterminowe. Oznacza to, że wszyscy Ci wykształceni pracownicy muszą teraz szukać nowej pracy... jakiejkolwiek nowej pracy.

W grze Worker Placement zauważyliście nadarzającą się okazję i otworzyliście swoją własną agencję szukania pracy krótkoterminowej. Biznes się kręci, ale w okolicy pojawili się też inni, którzy wpadli na identyczny pomysł. A więc to od waszej skuteczności będzie zależeć, która z firm funkcjonuje lepiej i czy w ogóle uda się z tego biznesu utrzymać w tych ciężkich czasach?

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • plansza miasta
  • 110 kart
  • 48 kosteczek
  • 26 znaczników
  • instrukcja
Waga:
810 g


Recenzje


Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie