Wróżki i jednorożce: Gra magnetyczna

Gra rozwijająca wyobraźnię
1 opinia
  • wydanie polskie
Wróżki i jednorożce: Gra magnetyczna zachęca do rozwoju myślenia, fantazji, a także wzbogaca słownictwo, dzięki wymyślaniu i opowiadaniu nowych przygód. Stwórz na załączonej planszy oryginalny obrazek wykorzystując magnetyczne puzzle. Mogą one stać się podstawą do wymyślenia fabuły bajki i opowiadania nowych historii lub też odwrotnie - wymyśl treść i dopiero ułóż odpowiednie elementy obrazując opowieść. Wielkość planszy magnetycznej to 16 x 22 cm. Piankowe puzzle są wygodne i łatwe do chwycenia dla najmłodszych dzieci, ponieważ są miękkie i mają aż 4 mm grubości.
Wydawca:
Roter Kafer
34,95
24,95
-29%
(najniższa cena w ciągu 30 dni przed promocją: 34,95 zł)

Dostępnych 5 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w piątek


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Wróżki i jednorożce: Gra magnetyczna zachęca do rozwoju myślenia, fantazji, a także wzbogaca słownictwo, dzięki wymyślaniu i opowiadaniu nowych przygód. Stwórz na załączonej planszy oryginalny obrazek wykorzystując magnetyczne puzzle. Mogą one stać się podstawą do wymyślenia fabuły bajki i opowiadania nowych historii lub też odwrotnie - wymyśl treść i dopiero ułóż odpowiednie elementy obrazując opowieść.

Wielkość planszy magnetycznej to 16 x 22 cm. Piankowe puzzle są wygodne i łatwe do chwycenia dla najmłodszych dzieci, ponieważ są miękkie i mają aż 4 mm grubości.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 1 plansza magnetyczna
  • 30 magnesów
Kod producenta:
RK2060-08

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Wróżki i jednorożce: Gra magnetyczna

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie